Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
News
NAJNOVŠIE ČLÁNKY
Sponzorovaný obsah
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
V spolupráci
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
V spolupráci
Odporúčaný článok
PR správa
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
dosiahnutý koniec stránky ZOBRAZIŤ ĎALŠIE
Sponzorovaný obsah
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
V spolupráci
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
V spolupráci
Odporúčaný článok
PR správa
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
Odporúčaný článok
News
VIAC ČLÁNKOV
10:43
Slovenské rádia odmietajú hrať novú skladbu Elánu: Je nevhodné takto vyjadrovať námietky proti práci bulvárnych novinárov Najväčšie slovenské rádia odmietajú hrať novú skladbu Elánu: Je nevhodné takto vyjadrovať námietky proti práci bulvárnych novinárov
10:25
Dobroslav Trnka by nemal pokračovať vo funkcii prokurátora, kým sa nevyšetrí nahrávka jeho rozhovoru s Kočnerom. Tvrdí to Rada prokurátorov vo svojom vyhlásení, ktoré má k dispozícii Denník N. Nad vzťahom Trnku a Kočnera vyjadrila znepokojenie.
10:14
„Pustite ma von, je tu tma,“ ozývalo sa z truhly. Veterán pred smrťou nahral vtipnú nahrávku, ktorú mu rodina pustila na pohrebe.
8:08
Z metamfetamínu a konope by bolo možné vyrobiť 130 dávok drog. Slovákovi hrozí 15 rokov vo väzení Z metamfetamínu a konope by bolo možné vyrobiť 130 dávok drog. Slovákovi hrozí 15 rokov vo väzení.
7:37
Majitelia reštaurácií vo Veľkej Británii budú musieť odovzdávať všetky tringelty čašníkom. Novela prichádza tri roky od prisľúbenia vlády, že zakročia proti zneužívaniu personálu.
6:58
Historicky druhou ženou, ktorej sa podarilo získať Nobelovu cenu za ekonómiu, je Esther Duflo. V boji proti chudobe so svojím tímom pomohla už milión deťom z celého sveta v rôznych oblastiach života.
Pondelok 14. 10. 2019
20:32
Tesla má mimoriadne výkonný režim obrany proti biologickým zbraniam. Sleduj, ako zvládne prejazd lesným požiarom.
19:01
Slováci sa tvrdo obuli do nového klipu Joža Ráža. Označujú ho za hnoj a dno, skladbu by vraj nedopočúval ani Chuck Norris Slováci sa tvrdo obuli do nového klipu Joža Ráža. Označujú ho za hnoj a dno, skladbu by vraj nedopočúval ani Chuck Norris.
18:45
Herečka Bella Thorne si prevzala prestížne ocenenie za svoj prvý film na PornHube Bella Thorne získala prestížne ocenenie za svoj prvý film na PornHube. Príbeh je inšpirovaný Rómeom a Júliou, je však doplnený aj o sexuálne scény.
17:52
Elton John nazýva Michaela Jacksona mentálne chorým, dôvodom mohla byť závislosť na drogách.
16:05
Kvôli sexu so 14-ročnou prešiel pešo skoro 600 kilometrov. Nevedel ale, že si na Facebooku píše so zástupcom šerifa.
15:28
Českí policajti týždeň naháňali strateného vtáka emu. Utekal po vode aj pomedzi jazdiace autá
13:30
Petrovi Čechovi sa na ľade darí. Dostal cenu za najlepšieho hráča, vychytal nájazdy a po zápase na neho naskákalo celé mužstvo.
13:18
Jožo Ráž mieri pištoľou na novinára rok a pol po vražde Jána Kuciaka. Vadí mu, keď bulvár informuje o jeho súkromí Jožo Ráž mieri pištoľou na novinára rok a pol po vražde Jána Kuciaka. Vadí mu, keď bulvár informuje o jeho súkromí.
12:10
Festival Pohoda zverejnil meno prvého headlinera. Na trenčianske letisko sa vráti Thom Yorke z Radiohead.
12:05
Fortnite skončil, nekomunikuje na sociálnych sieťach. Vývojári vypli hru a nová sezóna sa nezačala Fortnite skončil, nekomunikuje na sociálnych sieťach. Vývojári úplne vypli hru a nová sezóna sa nezačala. Epic Games mlčí.
11:02
8-ročný rybár ulovil rekordného 314-kilogramového žraloka. Ľudia kritizujú chlapca aj jeho rodičov.
10:17
10:15
Charlieho anjeli telami zvádzajú mužov, pijú alkohol a mlátia nepriateľov. Vychutnaj si trailer plný akcie a flirtovania krásnych žien.
9:50
Ešte raz, prestaň klamať. Zabijú ťa,“ povedal Kočner bývalému generálnemu prokurátorovi Trnkovi v nahrávke, ktorú zverejnil Denník N.
9:35
Muž vyhral Porsche, predal ho a o dva dni vyhral ďalšie. Okrem toho v oboch prípadoch získal aj desiatky tisíc eur.
8:56
Muž v budove súdu vyslovil pozdrav Na stráž, jeho obžalobou sa zaoberá Špecializovaný trestný súd. Urobil tak po skončení pojednávaní s tromi osobami obvinenými z extrémistických trestných činov.
6:55
Kim Kardashian vzdáva hold Grete Thunberg. Tvrdí, že je odvážna a úžasná, chce sa stretnúť s jej rodičmi Kim Kardashian vzdáva hold Grete Thunberg. Tvrdí, že je odvážna a úžasná, chce sa stretnúť s jej rodičmi.
Nedeľa 13. 10. 2019
21:35
Prešiel 5000 kilometrov peši cez celé Spojené štáty. Čech už má na konte dve najťažšie trasy v USA. Pavel Sabela pred pár dňami skončil polročnú púť po americkej trase Contental Divide Trail. Pred dvoma rokmi prešiel aj niekoľkotisíckilometrovú Pacifickú hrebeňovku, ktorú zdolal aj s prvým Slovákom na tejto trase. (Rozhovor)
21:12
Robert Downey Jr. je Dr. Dolittle. Dobrodružný trailer odhaľuje, aké má vzťahy so zvieratami a čo nás v januári čaká v kinách.
20:37
16:19
Kanye West avizuje ďalší dátum vydania kresťanského projektu Jesus is King. V rovnaký deň príde do kín raperov film pre veriacich.
14:31
Takmer 800 rodinných príslušníkov bojovníkov Islamského štátu utieklo z tábora na severe Sýrie. Kurdi, ktorí tábory a väzenia v tejto oblasti strážia, bojujú proti tureckým vojakom. (bbc)
13:53
Muž na znak protestu proti klimatickej kríze vyliezol na strechu lietadla. Neskôr ochrankárov prosil, aby ho dali dole čo najskôr Muž na znak protestu proti klimatickej kríze vyliezol na strechu lietadla. Neskôr ochrankárov prosil, aby ho dali dole čo najskôr.
13:27
V noci nemusíme spávať 8 hodín, tvrdí spánkový expert. Radí, ako sa vyspať čo najlepšie. Každý človek je individuálny, a preto sa nedá všeobecne povedať, že potrebujeme 7-8 hodín spánku.
9:53
Kalifornia zakázala výrobu a predaj zvieracej kožušiny. Guvernér tvrdí, že sú lídrom v dobrých životných podmienkach pre zvieratá.
7:46
Najmenej 9 ľudí prišlo o život v Japonsku v dôsledku silného tajfúnu Hagibis, ktorý v sobotu zasiahol oblasť Tokia. Niektoré z obetí zomreli po zosuvoch pôdy a ďalšie osoby, ktoré sa nachádzali v autách, so sebou stiahla záplavová voda. Zranených je doposiaľ viac než 120 ľudí a 15 je nezvestných. (bbc)
7:37
Žena má už päť rokov vzťah s lietadlom. Želá si, aby ich ľudia začali akceptovať Žena má už päť rokov vzťah s lietadlom. Želá si, aby ich ľudia začali akceptovať. Tvrdí, že jej vzťah nikomu neubližuje a je taký, ako každý iný.
Sobota 12. 10. 2019
21:25
Nahnevaný otec zastrelil učiteľa, ktorý mu dlhé mesiace znásilňoval syna. Ku vražde sa priznal, odsúdili ho, no vo väzení nesedel. Jeff Doucet bol učiteľ, ktorý sexuálne zneužíval 10-ročného Jodyho Plauchéa. Keď sa to jeho otec dozvedel, vinníka zastrelil.
20:42
Ruská televízia nazýva Gretu Thunberg chorým a hlúpym dievčaťom. Vraj je len nástrojom „zelenej energetickej lobby.“
19:37
Tajfún Hagibis, ktorý zasiahol Japonsko, má na svedomí už aj obete, nezvestné sú desiatky ďalších ľudí. (bbc)
19:26
Zúfalá mama zdieľala na Facebooku fotky drogovo závislého syna. Sama ich popisuje ako „tvár heroínu a pervitínu“ Zúfalá mama zdieľala na Facebooku fotky drogovo závislého syna. Sama ich popisuje ako „tvár heroínu a pervitínu.“ Závislosť na drogách prirovnáva k epidémii.
17:37
Nové správy o nehode Kevina Harta. Jeho kamarát jazdil bezohľadne a nemal zapnutý pás, potvrdila to po mesiaci kalifornská polícia.
16:14
Skaza v Japonsku, tajfún Hagibis si vyžiadal prvú obeť. Ulice sú plné vody, domy a autá sú zničené Skaza v Japonsku, tajfún Hagibis si vyžiadal prvú obeť. Ulice sú plné vody, domy a autá sú zničené.
15:35
Pivo vo fľaši z recyklovaného papiera? V zahraničí bude realitou, pridajú sa aj ďalší predajcovia nápojov Pivo vo fľaši z recyklovaného papiera? V zahraničí bude realitou, pridajú sa aj ďalší predajcovia nápojov.
14:06
6ix9ine môže na živé vystúpenia zabudnúť, tvrdia niektorí organizátori. Nebudú riskovať že sa ho niekto pokúsi počas šou zabiť.
13:42
Kaufland balí ešte ekologickejšie a znižuje spotrebu plastov. Chce, aby obaly jeho značky boli 100% recyklovateľné.
13:24
V Česku dnes pokračuje rozlúčka s Karlom Gottom. Začala sa zádušnou omšou, po nej čestná stráž vyniesla rakvu z Katedrály svätého Víta a uložila ju do pohrebného vozu, ktorý prechádza po uliciach Prahy. (čt24)
12:17
Luxus najvyššieho kalibru a ruže zo 100-dolároviek. Ako to vyzerá u Kylie Jenner v práci a čo musí mať vždy v chladničke?
11:42
Greta Thunberg tvrdí, že už nebude prosiť o pomoc svetových lídrov. Hlása to na klimatických protestoch v Spojených štátoch.
10:58
Rýchlosť chôdze naznačuje, aké majú ľudia IQ a ako rýchlo starnú, tvrdia vedci. Ľudia, ktorí kráčali pomalšie, mali nie len staršie telo, no aj ich tváre vyzerali zostarnuto.
10:20
9:55
Muž žaluje hotel o 10 miliónov kvôli rasizmu. Zamestnanec ho nechal vyviesť políciou, keď chcel zavolať matke z recepcie.
8:35
Japonsko sa pripravuje na najsilnejší tajfún za posledných 60 rokov. Vietor môže dosiahnuť rýchlosť až 216 kilometrov za hodinu. Tajfún môže spôsobiť výpadky prúdu. (dw)
7:36
Upratovačka kradla na základnej škole deťom peniaze. Žiaci ju natočili na skrytú kameru.
Piatok 11. 10. 2019
21:10
Policajt donášal mafiánom, utiekol na luxusnom BMW. Členovia gangu, s ktorými pracoval, zabili viac ľudí, než akákoľvek mafiánska skupina na Slovensku.
20:03
19:50
Slobodná matka musí pre záchranu dcéry vraždiť. Režisér hororu od Stephena Kinga natočil krvavú jazdu.
19:10
Band of Brothers a Pacific dostanú vojnové pokračovanie! Nový seriál od Spielberga a Toma Hanksa uvidíme na Apple TV+
18:50
Nachádza sa na bilborde homosexuálny pár? Reklama poisťovne o „nerodine“ vyvolala rozporuplné názory.
18:15
Toto je 10 najočakávanejších seriálov do konca roka. Animáky, drámy, ale aj epické fantasy. Máme sa na čo tešiť.
17:41
Táto krajina ako prvá na svete zakáže reklamy na sladené nápoje. V ďalších krokoch sa zvažuje vyššia daň či úplný zákaz vzťahujúci sa na spomínané nezdravé produkty.
16:35
Mariana Kotlebu preveruje polícia pre možné sexuálne zneužívanie Mariana Kotlebu preveruje polícia pre možné sexuálne zneužívanie. Médiá zverejnili informácie o údajnom nemanželskom dieťati s mladistvou osobou.
16:03
Záujem o produkty s Gottom narástol o 9952 percent. Ľudia nakupujú tričká, knihy, CD-čka, sviečky aj bankovky za tisíce korún Záujem o produkty s Gottom stúpol o 9952 percent. Ľudia nakupujú tričká, knihy, CD-čka, sviečky aj bankovky.
15:12
V novembri nás čaká úchvatný spln Mesiaca. Zafarbí sa do oranžova V novembri nás čaká úchvatný spln Mesiaca. Zafarbí sa do oranžova. Rovnako budeme svedkami až dvoch meteorických rojov.
14:25
Novinár Paľo Rýpal je 11 rokov nezvestný. Podľa jeho sestry ho zabili. Čo si myslia bývalí kolegovia?
13:19
Lekári vyvinuli liek, ktorý použije len 1 pacient na svete. Pomoc na vzácnu genetickú chorobu svojej dcéry dokázala matka zafinancovať vďaka zbierke.
12:47
Anticenu za najhoršiu slovenskú stavbu si odniesol ostro kritizovaný Hotel Park Inn Danube v Bratislave. „Cieľom anticeny je ukázať na architektúru a jej autorov, ktorých výsledná práca demonštruje kombináciu antitalentu a absencie vízie, čím prispievajú k spoločenskému či ekologickému úpadku.“
11:34
Apple prinesie až 230 nových emotikonov. Pri párikoch si budeš môcť vybrať farbu pleti aj pohlavie. Vývojári nezabúdajú ani na ľudí so zdravotným postihnutím.
články
flash news
Novinka
Aktuálne dianie a spravodajstvo nájdeš vo Flashnews