Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Utorok 15. 10. 2019 meniny má Terézia

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Refresher - Podujatia
16
adel
3. máj 2015, 15:00

Osláv naše 4. narodeniny s Kontrafaktom už 28. mája!

Kontrafakt, DJ Vec, HAHA Crew, Pil C, Dzunya G a Eternal s Vajcom už 28. mája oslávia narodeniny Refresheru v Klube Dole.

adel
3. máj 2015, 15:00
Osláv naše 4. narodeniny s Kontrafaktom už 28. mája!
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
16
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Najmä pre nás sa to zdá byť neuveriteľné, ale je to tak. Refresher existuje už štyri roky, a tak je čas to poriadne osláviť. Za spomínané obdobie sme vám ponúkli najviac autorského obsahu, aký môžete na československom internete nájsť a vytvorili sme miliónovú základňu pravidelných čitateľov vracajúcich sa na najčítanejší nezávislý web na slovenskom internete. Treba to teda poriadne osláviť. A kde inde ako v Klube Dole, kde má časť redakcie už prechodný pobyt? Klub s najlepším zvukom minimálne v Bratislave, s ktorým s radosťou spolupracujeme už vyše roka nám poskytol priestor na oslávenie našej štvorročnice a my to využijeme vo veľkom štýle.

 

Po prvý raz sa totiž v Klube Dole predstaví najúspešnejšia československá rapová formácia Kontrafakt. Skupina spolupracujúca s naším webom už nejaky ten rok je to najlepšie, čo môžeš v dnešnej dobe na slovenskom pódiu vidieť a tentoraz výnimočne aj na pódiu menšom, než na aké sú trio Ego, Rytmus a Anys zvyknutí. Môžeš sa tak tešiť na ozajstný klubový koncert v zmenšenej kapacite a vychutnať si tak Kontrafakt na skvelom zvuku v prostredí, v akom si ich nevidel už roky. 

 

 

A to nie je všetko. Ak poznáš náš web poriadne, tak vieš, že stojíme za objavením aj viacerých mladých talentov a medzi najvýraznejšie z nich patrí zaisto košická formácia HAHA Crew. Tá sa predstaví v zložení Samey a Dalyb, z ktorých jeden zabezpečí ako už je zvykom poriadny set, no a Samey k tomu pridá jednu alebo dve skladby, možno aj z ich debutového albumu Vlna.

 

 

Posledným z radu hostí na mikrofóne a druhým objavom nášho webu je zase Pil C. Ten so svojimi desiatimi skladbami nedávno začal koncertnú činnost v plnej paráde a so svojimi pár vetami nám príde aj on zablahoželať všetko najlepšie na pódiu, kde stál viackrát než DJ. 

 

 

Aby toho nebolo málo, svojou troškou prispejú aj DJi, keďže je Dole predsa len primárne DJský klub. V prvom rade to bude otec slovenského hip-hopu DJ Vec. Toho netreba určite nikomu predstavovať, rovnako ako Džunya G, ktorého pamätníci poznajú najmä ako Juniora a zahrá takisto aj už hore spomínaný Dalyb. Svoje skills nám predvedie aj dvojica Eternal a Vajco. To všetko už štvrtok, 28. mája.

 

A teraz jeden veľký pozor. Ak nechceš iba stokovať vonku, tak ako sa to pri Dole často stáva, zamier o šesť poschodí nad Dole do Refresher Zóny. Tam sa môžeš v spomínaný deň naštartovať fajnovou limonádou a skvelým jedlom, ale hlavne si môžeš lístok zakúpiť v predpredaji, čím si zaručíš, že sa do klubu dostaneš. Za takýto lístok zaplatíš síce o 2 eurá viac, čiže 12 eur, avšak o zábavu budeš mať postarané. Takže ešte raz. 28. mája v Klube Dole: Kontrafakt, HAHA Crew, Pil C, DJ Vec, Džunya G a Eternal s Vajcom. Vstup na bráne 10 eur, v predpredaji hore v Zóne za 12. Vidíme sa na bare.

 

Sleduj event Refresher Narodenín na facebooku.

Ohodnoť článok
0
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHOR
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie