Získaj prístup k exkluzívnemu obsahu a ďalšie výhody s REFRESHER Plus

Čo je REFRESHER+?

Spôsob, ako podporiť hodnotný a dobre spracovaný obsah, získať užívateľské výhody – neobmedzený prístup k článkom, Refresher bez reklám a schopnosť ovplyvňovať smerovanie webu.

REFRESHER devices
Súhrn objednávky (späť na objednávku)
Položka Suma / frekvencia platby
Spolu
Vyber si spôsob platby
platobná karta
Paypal
Vyber si balík predplatného, ktorý ti vyhovuje
Light
2,99 € mesačne
Čítaj 3 zamknuté články mesačne
Prístup k Benefitom
Bez reklám
Zdieľanie článkov kamošom
VYBRAŤ
Standard
Najobľúbenejšie
4,99 € mesačne
Neobmedzený prístup ku zamknutým článkom
Prístup k Benefitom
Bez reklám
Zdieľanie článkov kamošom
VYBRAŤ
Premium
5,99 € mesačne
Neobmedzený prístup ku zamknutým článkom
Prístup k Benefitom
Bez reklám
Zdieľanie článkov kamošom
VYBRAŤ
Pokračovať
Pri spracovaní sa vyskytla chyba.

späť na objednávku

Máš problém s predplatným? Riešenia na problémy a odpovede na časté otázky nájdeš najrýchlejšie v Centre Pomoci. Ak si svoj problém nevyriešil, môžeš nás kontaktovať na plus@refresher.sk
Ďakujeme za podporu!

Platba za REFRESHER+ prebehla v poriadku.
Pre prihlásenie si skontroluj svoju mailovú schránku pre mail 

Máš problém s predplatným? Riešenia na problémy a odpovede na časté otázky nájdeš najrýchlejšie v Centre Pomoci. Ak si svoj problém nevyriešil, môžeš nás kontaktovať na plus@refresher.sk
Čo dostanem za predplatné?
  • prístup ku exkluzívnemu prémiovému obsahu
  • Refresher bez reklám
  • možnosť odomykať články pre kamarátov
  • prístup do uzamknutej facebookovej skupiny
  • prístup ku službe Refresher Benefity
  • kredity, ktoré môžeš využiť na nákup benefitov
Články len pre predplatiteľov
REFRESHER+ logo Benefity

S predplatným REFRESHER+ získavaš prístup ku Benefitom. Výhody v obchodoch a službách, ktoré máš najradšej.

Často kladené otázky
Čo je REFRESHER+ a prečo by som si ho mal predplatiť?

REFRESHER+ je spôsob, ako podporiť autorov a ľudí, ktorí pracujú na tvorbe obsahu v Refresheri. Príjmy od našich čitateľov budú využité na tvorbu takých článkov, videí, udalostí alebo iných druhov aktivít, ktoré budú užívatelia s predplatným preferovať.

Prečo chcete peniaze od ľudí?

Momentálne pochádza drvivá väčšina našich príjmov z reklamy. Tento biznis model je závislý od príjmov od inzerentov. Musíme udržiavať vysokú návštevnosť a počítadlom úspechu, podľa čoho dostávame “zaplatené”, sú zobrazenia. To má za následok, že musíme tvoriť veľké množstvo rôzneho obsahu a nemôžeme investovať do toho kvalitnejšieho toľko, koľko by sme chceli. Vytvoriť kvalitný článok trvá dni, týždne, niekedy aj mesiace. Tieto články na seba nedokážu zarobiť, a tak potrebujeme tvoju pomoc.

Čo bude s peniazmi?

100 % z príjmov plánujeme využiť na tvorbu kvalitného obsahu. Či už textového, audio obsahu alebo videí. Budeme z nich platiť autorov, moderátorov, kameramanov, zvukárov, techniku a ďalšie náklady. To, aký obsah budeme tvoriť, záleží na tebe.

Ako môžem zrušiť svoje predplatné?

Predĺženie predplatného si môžeš kedykoľvek zrušiť v nastaveniach. Stačí sa prihlásiť, ísť do svojich nastavení, zvoliť REFRESHER+ a kliknúť na "Zrušiť predplatné". Po prihlásení môžeš otvoriť priamo aj adresu na zrušenie predplatného refresher.sk/nastavenia/plus. Po zrušení sa ti platba za nasledujúce obdobie už nestiahne, no výhody predplatného ti zostanú aktívne počas celého už predplateného obdobia.

Je to bezpečné?

Platobnú bránu nám zabezpečuje spoločnosť Braintree Payments, ktorú vlastní Paypal. Využíva ju aj Uber alebo napríklad Airbnb.

Ak nemám záujem o REFRESHER+, môžem naďalej čítať Refresher?

Naďalej máme dostupný takmer nezmenený počet článkov aj pre ľudí bez predplatného. Exkluzívny obsah, ktorý mohol vzniknúť len s podporou predplatiteľov bude zamknutý a dostupný len pre ľudí, ktorí kvalitný obsah od nás očakávajú a chápu, že sa nedá tvoriť bez ich priamej podpory.

Môžem si zakúpiť len jeden článok?

Zakúpiť si prístup len k jednému článku nie je možné. Pre prístup k zamknutému obsahu je potrebné aktívne predplatné, ktoré sa obnovuje každý mesiac alebo rok. Môžeš si zakúpiť predplatné a po prečítaní článku ho zrušiť, zastaviť predlžovanie.

Ako a kedy budem platiť za predplatné?

Platba sa ti strhne automaticky, na začiatku každého obdobia tebou zvoleného predplatného – teda v časti mesiaca alebo roka keď si zadal prvú platbu v predchádzajúcom období, prostredníctvom platobnej metódy, ktorú si zadal. Podobne, ako ostatné elektronické služby predplatného, pri ktorých dostávaš prístup k obsahu (Spotify, Netflix), sa ti platba strhne automaticky, až kým si predplatné nezrušíš v nastaveniach. Predplatné si môžeš zrušiť kedykoľvek.

Kto môže využiť študentské predplatné?

Študentské predplatné môžeš využiť v prípade, ak je práve dostupné na webe a ak máš ISIC preukaz, ktorý si overíš a nemáš aktívne iné predplatné. Prechod na študentské predplatné z iného predplatného zatiaľ technicky nie je možný, ale v budúcnosti ho plánujeme doplniť a túto zmenu umožniť.

Máš problém s predplatným? Riešenia na problémy a odpovede na časté otázky nájdeš najrýchlejšie v Centre Pomoci. Ak si svoj problém nevyriešil, môžeš nás kontaktovať na  plus@refresher.sk
Ďalšie možnosti predplatného: