späť na refresher.sk
REFRESHER+ logo

Podpor tvorbu kvalitného obsahu

REFRESHER devices
Čo je REFRESHER+?

Spôsob, ako podporiť hodnotný a dobre spracovaný obsah, získať užívateľské výhody – neobmedzený prístup k článkom, Refresher bez reklám a schopnosť ovplyvňovať smerovanie webu.

Objednaj si REFRESHER+ ešte dnes:
REFRESHER+ na mesiac
2,99 € mesačne
VYBRAŤ
REFRESHER+ na rok
2,42 € mesačne
jednorazová platba 28,99 €
VYBRAŤ
VYBER SI DARČEK PRE ROČNÉ PREDPLATNÉ
Refresher tričko
Refresher fľaša
Refresher uterák
V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne predplatného nás kontaktuj na plus@refresher.sk
Ďakujeme za podporu!

Platba za REFRESHER+ prebehla v poriadku.
Pre prihlásenie si skontroluj svoju mailovú schránku pre mail 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne predplatného nás kontaktuj na plus@refresher.sk
Prečo by som mal za Refresher platiť?

Hlavným zdrojom príjmov Refresheru je reklama. Preto musíme aspoň čiastočne uspokojovať dopyt po novinkách a horúcich témach. Tým pádom nám na kvalitnejší, náročnejší a hodnotnejší obsah, ktorého príprava zaberie aj týždne, zostáva menej času a tvoríme ho menej, než by sme chceli. Všetky peniaze od predplatiteľov investujeme do tvorby obsahu.

Čo za to dostanem?
  • neobmedzený prístup k obsahu
  • Refresher bez reklám
  • možnosť odomykať články pre kamarátov (čoskoro)
  • vďaka tvojej podpore kvalitnejší obsah
  • možnosť ovplyvňovať smerovanie webu
  • prístup do uzamknutej facebookovej skupiny (čoskoro)
Často kladené otázky
Čo je REFRESHER+ a prečo by som si ho mal predplatiť?

REFRESHER+ je spôsob, ako podporiť autorov a ľudí, ktorí pracujú na tvorbe obsahu v Refresheri. Príjmy od našich čitateľov budú využité na tvorbu takých článkov, videí, udalostí alebo iných druhov aktivít, ktoré budú užívatelia s predplatným preferovať.

Prečo chcete peniaze od ľudí?

Momentálne pochádza drvivá väčšina našich príjmov z reklamy. Tento biznis model je závislý od príjmov od inzerentov. Musíme udržiavať vysokú návštevnosť a počítadlom úspechu, podľa čoho dostávame “zaplatené”, sú zobrazenia. To má za následok, že musíme tvoriť veľké množstvo rôzneho obsahu a nemôžeme investovať do toho kvalitnejšieho toľko, koľko by sme chceli. Vytvoriť kvalitný článok trvá dni, týždne, niekedy aj mesiace. Tieto články na seba nedokážu zarobiť, a tak potrebujeme tvoju pomoc.

Čo bude s peniazmi?

100 % z príjmov plánujeme využiť na tvorbu kvalitného obsahu. Či už textového, audio obsahu alebo videí. Budeme z nich platiť autorov, moderátorov, kameramanov, zvukárov, techniku a ďalšie náklady. To, aký obsah budeme tvoriť, záleží na tebe.

Môžem zrušiť predplatné?

Áno, predĺženie predplatného si môžeš kedykoľvek zrušiť v nastaveniach. Po zrušení sa ti platba za nasledujúce obdobie už nestiahne.

Je to bezpečné?

Platobnú bránu nám zabezpečuje spoločnosť Braintree Payments, ktorú vlastní Paypal. Využíva ju aj Uber alebo napríklad Airbnb.

Ak nemám záujem o REFRESHER+, môžem naďalej čítať Refresher?

Zatiaľ sa snažíme neobmedzovať čitateľov, ktorí si nepredplatia REFRESHER+. Časom možno narazíš na články, ktoré budú dostupné len pre predplatiteľov. Predplatné je zatiaľ spôsob, ako nás podporiť.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne predplatného nás kontaktuj na  plus@refresher.sk