hľadaj na refresheri

Chceš dostávať notifikácie aj na tomto zariadení?
Refresher - Rozhovory
1
Andrej Verešvársky
3. jún 2011, 1:39
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Zverina: "Pijem už len biele víno."

Zveriňák nám poskytol šialený rozhovor, čítaj a uč sa!

Andrej Verešvársky
3. jún 2011, 1:39
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Zverina
, známy to tatrančan, freestyler, raper, milovník žien a dobrého...ehm, vína, nám vysvetlil zopár nejasností ohľadom jeho detstva, domoviny, nových hudobných projektov a iných nemenej dôležitých vecí. Začítaj sa a uži si tento bláznivý rozhovor.

REFRESHER: Servus. Úvodnú klišé otázku ako sa máš/čo robíš preskočíme, miesto toho napíš prosím, čo si robil pred tým, ako si zapol net a otvoril mail s týmito otázkami.

Zverky: Čau. Odpovedám hneď ráno, tak som toho moc nestihol. Dal som si raňajky a bol som sa prejsť s kamoškou a jej psami v horskom parku, teraz čakám na kamoša a jednu peknú speváčku, s ktorou dohadujem feat a ideme sa kúpať na jazero. Vonku je mega krásne.
 
REFRESHER: Druhú otázku o tom, na čom práve pracuješ preskočíme tiež, miesto toho napíš, koho by si rád "pošpinil", keby si mal krídla a miesto úst zobák (rozumej, keby si bol napr. holub) (autor otázky neberie drogy, pozn. red.)

Zverky: Keby som bol vták, tak by som sral na sranie a len by som si tak lietal. Zaletel by som si na to jazero si zaplávať a potom by som odletel a sadol si na Gerlach a potom by som si dal okružný let okolo Slovenska, na ktorom by ma určite zastrelil nejaký prij*baný slovák vzduchovkou, lebo takých tu máme dosť. Osral by som každého, kto má vzduchovku.REFRESHER: Okej, teraz aj nejaké otázky týkajúce sa tvojej tvorby. Ako pokračuje nahrávanie mixtejpu s Vecom? :)

Zverky: Vec robil posledný album 5 rokov, ja 4. Aj keby sme pracovali na nejakom spoločnom mixtape, vyjadril by som sa k tomu až keby sme mali 3/4hotovú. Chceme určite pred letom vydať nejakú spoločnú skladbu. Nejakú špecialitku na letné festivaly.

REFRESHER: Jeden tvoj fanúšik nám na otázku, s kým by chcel rozhovor a čo by sa ho spýtal napísal toto: "So Zverinom a spýtal by som sa ho, že čo si plánoval v detstve, že z teba bude, keď vyzeráš jak zelovocár? :D"

Zverky: Bude to znieť divne a chalan je asi veštec, ale chcel som byť práve zelovocár, alebo smetiar, ale to chcel byť asi každý v detstve.

REFRESHER: Začínal si ako freestyler, no máš za sebou už dva úspešné albumy. Venuješ sa ešte freestyleu? Cvičíš občas?

Zverky: To sa pýtaš výborne, ako každý freestyler, čo sa presadí ako raper svojich textov som na to trochu zanevrel, ale nedávno som strávil víkend so Shomim v Čechách a 48 hodín v kuse sa dával freestyle. Tak sme sa rozhodli, že ideme spolu založiť freestyle skupinu. Pribrali sme ešte Bia, Resta a čoskoro bude niekde v Československu možné zhliadnuť našu show. Žiaden battle, ale len klasická freestyle show. Keď budem mať viac info, hneď vám dám vedieť.

REFRESHER: Okej, díki. Hovoríš o sebe, že si "syn Ol' Dirty Bastarda", koľko toho musíš vypiť, aby si sa dobre opil?

Zverky: Tak to ti nepoviem, lebo si to nikdy nepamätám, ale hlavne som sa poslednú dobu celkom ukľudnil, pijem už len biele víno. Aj keď sem tam sa pozabudnem, ako posledne teraz v Žiline...REFRESHER: Bol si Santa, eskymák, bezdomovec, ideš si tieto "klipové" role?

Zverky: Tak tam ide hlavne o to, čo si napíšeš do textu. Keď sme točili Jasnú a Čistych si napísal, že bude v saune a v klipe v nej aj bol, trochu som ľutoval, že ja som si napísal drbnuté iglu, heh. Bezdomovec ma zase mega bavil, ten nápad, že sa dogabať a pripitý sa vakerovať po Prahe, ale je pravda, že som sa musel nadrbať, aby som našiel odvahu to riešiť.

REFRESHER: Na dovolenke s Vecom v Thajsku si dostal pokutu za jazdu pod vplyvom alkoholu. Ako sa to stalo?

Zverky: Mal som peniaze, tak som bol j*bnutý. Práve Vec mi deň pred tým požičal väčší obnos peňazí. Takže som to samozrejme začal oslavovať a strašne sa nadrbal a jazdil na druhý deň napitý ako debil. A šli sme traja na motorke a drbli sa s motorkou na pláž. Thajci sú super ľudia, ale je tam zakázané jazdiť pod vplyvom, traja na jednej motorke a najhoršie je, keď s ňou vyjdeš na pláž.

REFRESHER: Zverinu má rado veľa ľudí, aké jedlo má rád Zverina? Prípadne od koho navarené?

Zverky: Hej, idú si ma, dobre vravíš. Viem dobre variť, tak rád si varím sám, keď mám čas. A sem tam si varím pikénko na panvičke, he heeeeej.

REFRESHER: Kedysi dávno som počul, že u vás v Poprade sa chodí do Stodoly na 16ky. Funguje to tam ešte, bol si tam niekedy v poslednej dobe? 

Zverky: Tak jasné, chodilo sa na 16tky do popradskej Stodoly. Práveže sa mám ísť pozrieť domov, tak o týždeň, tak pôjdem určite pozrieť aj popradskú Stodolu a potom ti dám vedieť, či sa tam ešte dá ísť dačo uloviť, ale som zástanca porekadla, že ženy sú ako víno. Čím starsie, tým lepšie. Takže skôr budem poškulovať po niečom staršom.

REFRESHER: Je teda tvojím snom dožiť život s nejakou sexy MILFkou?

Zverky: No, neviem, či je mojim snom dožiť s nejkou sexy milfkou, skôr si teraz ako mladý hráč dám este nejaké milfky a keď budem starý chuj, tak by som si radšej dával mladé dievčatá.

REFRESHER: Poďme k trochu iným športom. Zverina je tatranský pes, snowboarduješ, lyžuješ ? Alebo len "spúšťaš na Nemcov lavíny"?

Zverky: Nič, ani k*kot. Ja sneh nenávidím. Brekeke. Fuj. S hintých zimných len NHLku. Ja robím plávanie a rafting a ešte bike. V zime sa super onanuje, lebo je vonku zima, tak si môžeš domka v pohodlí pustiť xnxx.com a venovať sa sebe.REFRESHER: Mnohí o tebe hovoria, že kebyže sa oholíš, vyzeráš ako Paľo Demitra, čo ty na to?

Zverky: Počujem 1. krát. Bohužiaľ sa podobám na niekoho úplne iného.... Paľo Demitra a jeho družina - obrovské ďakujem. Tento rok to síce vôbec nevyšlo, ale pamätám, keď sme boli vo finále proti Rusom a ďakujem, že som to mohol zažiť.

REFRESHER: S MR ste dali Spomienky Na Časy, veľmi retrospektívnu osobnú spoveď, dostal si sa k MR cez Vecka, či ako si sa s chalanmi spoznal? Lebo viem, že napríklad na tvojom debute Svetlo V Tme ti produkciu dvoch trekov obstaral Jozef Engerer.

Zverky: K MR som sa určite dostal cez alkohol a potom cez spoločné záujmy. Spoluprácu dohodol Jazzy a Engerer sa tuším s MR vtedy ešte ani nepoznal. Chlapcov milujeme (no homo), naj rap a pop*či ľudia. Závidím im, že ostali tvoriť rap presne tam, kde ho 1. krát objavili.

Zverina feat. Moja Reč - Spomienky na časy

REFRESHER: Ako je možné, že si vytiahol dicka na celé publikum na TOTO JE HIP HOP 2010 FESTE? Robíš to často?

Zverky: To si vôbec nepamätám. Podľa mňa to nie je pravda. Ak máš dôkaz, určite pošli. A áno, k****t ukazujem často a rád. Podla mňa, keď je niečo veľké a krásne, netreba to skrývať.

REFRESHER: Dôkaz nemám, ale videl som to na vlastné oči, spolu s celým davom. Je to pravda :D

Zverky: Čo sa týka toho dicka, škoda že to už bolo, lebo som nedávno Midimu hovoril, že keď nebudeme mať s Veckom nejaké nové skladby, tak aspoň ukážem k****t, ale tak keď už to bolo, tak to už je nič. A k tomu, že si ho videl ti gratulujem.

REFRESHER: Aziatka, Európanka, alebo černoška? :)

Zverky: Mal, mal a tretiu len takú tú klasickú slovenskú černošku, heh.

REFRESHER: Aký máš naj film/hru?

Zverky: Hru snáď nemusím menovať. Film - Weapons off ass destruction.

REFRESHER: S Čistym si nahral skladbu Inšpektor Zveriňák, tématická, vtipná vec, pamätáš si, ako vznikol tento šialený nápad?

Zverky: No, Jazzy urobil beat a uj*bal sampel Inspector Gadget, tak sme to urobili nejak tak uj*bane. 

Zverina feat. Čistychov - Inšpektor Zveriňák

REFRESHER: Čo počúvaš doma, keď si chceš oddýchnuť od celého sveta?

Zverky: Mám meditačné CDčka - spev lúčnych vtákov. Kvákanie žiab a šum lesa.

REFRESHER: Dobre, začiatok som presunul na koniec, takže, ako sa máš a čo pripravuješ, po hudobnej stránke?

Zverky: Mám sa na p*ču, ale zvládam to dobre, ja už radšej nebudem hovoriť, čo pripravujem, ale spravili sme poslednú dobu spoločnú skladbu s Máriom Biharim, mám feat na Malého Mana, kde je aj Majk Spirit a Delik, narepoval som 16ku na mixtape pre DJ Lipiho, dokončujeme skladbu s Restom a keď toto dopíšem, mal by som napísať niečo na DJ Miko a Lkama mixtape. Takže dosť riešim teraz featy. A ozaj, mám sa ísť dnes kúpať s Natáliou Hatalovou a chceme urobiť spolu nejakú letnú vec. A keď som videl tie jej tits, neodolal som a idem do toho....featu.

REFRESHER: A je tu koniec, snáď si to prežil v zdraví, máš priestor povedať čokoľvek chceš, odkazy fans atď. Go on.

Zverky: Sledujte koncerty, Zverina, Vec, sledujte novú a ojedinelú kapelu freestyleovych mašín - Zverina, Rest, Shomi, Bio. A užívajte si leto. A riešte lásku, nie diss. Bisexuálne dievčatá, kontaktujte ma na facebooku - danielzverina. Váš Zverky, piss. 

PS: REFRESHER: Zaregistroval si našu stránku? Aký máš na ňu názor?

Zverky: Registrujem ju, názor na ňu mám dobrý.

REFRESHER: Díki za rozhovor. Ži v zdraví!

Zverky: Starý, dík. Dobré otázky.

Rozhovor pripravil a otázky spracoval Kesty
Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Ohodnoť článok
2
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHOR
Dostávaj najlepší obsah mailom
Nestíhaš všetko sledovať? Pošleme ti do schránky najčítanejší a najlepší obsah.
Žiadny spam. Kedykoľvek sa môžeš z odberu odhlásiť.
Posielať email
Najčítanejšie
Domov
Zdielať
Diskusia
Hľadať
Viac
Zapni upozornenia a už ti nič neujde!

Chceš vedieť čo sa deje a mať prehľad? Dostávaj upozornenia o najhorúcejších správach na Refresheri.

(Príklady: Horel Notre Dame, Zomrel Mac Miller, Trailer na Avengerov)
(Príklady: Sagan skončil prvý, Nový zákon s vplyvom na moderných ľudí, Dnes nás čaká zatmenie slnka)
Ak chceš, aby sme ti poslali takmer všetky novinky, vyber túto možnosť.