Člen ostravského zoskupenia AK vydal prednedávnom svoj posledný album zo série Pouliční Ekonomická.
Ešte v septembri vydal Sergei Barracuda tretie a zároveň posledné pokračovanie série Pouliční Ekonomická, ktorou odštartoval svoju kariéru. Tvorby projektu sa zúčastnili mená ako Rytmus, Ektor, Smack či Palermo, ale aj zahraničný Waka Flocka Flame a ako celok sa teší veľkej pozornosti.
Takto to vyzeralo na release párty Sergeiovej Pouliční Ekonomické 3 v Prahe.
Teraz je však načase, aby si autor obhájil album aj v kluboch na turné, ktoré začína už o pár týždňov. Podobne ako minuloročná AK X tour, a v tomto prípade sa celý Azurit Kingdom rozhodol organizovať všetky vystúpenia vo výhradne vlastnej réžii. Inými slovami to znamená, že sa môžeš tešiť na vlastný stage, svetlá a zvuk. Práve tieto tri položky zohrávajú pri zážitku fanúšikov najväčšiu rolu a je fajn vidieť, že si Sergei B. dáva záležať.
Dohromady nás zatiaľ čaká 9 zastávok, aj keď nie je vylúčené, že pribudnú ďalšie. Suverénne najväčšia bude tá v domácej Ostrave, ktorá je spojená s krstom. Do pozornosti ešte dávame predpredaj, do ktorého boli uvoľnené všetky lístky a môže sa stať, že sa ti na mieste už neujde. Aj samotné kapacity klubov sú upravené tak, aby sa každý cítil komfortne.