Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. novembra 2020, 11:44
Čas čítania 0:46
Jakub Paulík

V púšti Utahu našli záhadný monolit. Nevie sa, kto ho tam umiestnil

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Pilot posádky, ktorá monolit našla, nič podobné ešte nevidel.

Štátni pracovníci v americkom Utahu prehľadávali istú skalnatú oblasť a z helikoptéry rátali počet miestnych zvierat. Pri rutinnej práci zbadali do zeme zaborený pozoruhodný monolit. Keď k nemu prišli bližšie, uchvátil ich pohľad na vyše 3-metrový objekt neznámeho pôvodu, informuje The Guardian.

Odporúčané
Drastické mučenie v Iraku či výskoky ľudí z Dvojičiek. 10 slávnych fotografií a príbehy, ktoré sa k nim viažu Drastické mučenie v Iraku či výskoky ľudí z Dvojičiek. 10 slávnych fotografií a príbehy, ktoré sa k nim viažu 24. novembra 2020, 9:30

Pilot helikoptéry Bret Hutchings pre KSL TV priznal, že za roky jeho praxe nič tak podivuhodného ešte nevidel. V súčasnosti sa zvažuje, že monolit na miesto zasadil neznámy umelec, ktorý sa mohol inšpirovať legendárnou snímkou 2001: Vesmírna odysea od režiséra Stanleyho Kubricka.

Domov
Zdieľať
Diskusia