Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. apríla 2021, 7:53
Čas čítania 0:49
Viktor Kniš

Slaytiiina je speváčka. Jej baladu chcú ľudia počuť na svadbách aj pohreboch

HUDBA SLAYTIIINA
Uložiť Uložené

Kontroverzná Slaytiiina vydáva spevácku novinku, v ktorej konštatuje, že nemôže mať to, čo chce.

Kontroverzná Slaytiiina sa chce pred očami verejnosti prezentovať ako umelkyňa a zároveň herečka. Adam, ktorý túto postavu vymyslel, mal od začiatku jasný plán. „Moje alter ego Slaytiiinu musia vnímať ako speváka na pódiu či herca na javisku. Ja to už robím ako hereckú úlohu, keď zabudnem, kto skutočne som, a hrám len svoju postavu, ktorú som si vymyslel,“ povedal nedávno v našom rozhovore. 

Po prekvapivej spolupráci s Norou Kabrheľovou tentoraz vydáva sólo novinku s názvom Čo nemôžem mať, ktorá je prekvapivou baladou o tom, ako ľudia vždy túžia práve po tom, čo sa im vzďaľuje. Balada sa zatiaľ teší veľkému úspechu, ak zohľadníme pomer pozitívnych a negatívnych reakcií na Youtube. 

Podľa dvoch najlajkovanejších komentárov nahrala Slaytiiina skladbu, s ktorou sa ľudia dokážu stotožniť. Kým časť publika súhlasí s tým, že ide o vhodnú pesničku na svadbu, druhá časť si ju chce dať zahrať na pohrebe. „Ak toto nebude hrať na mojej svadbe, nejdem sa vydávať,“ napísala fanúšička Klaudia. „Chcem, aby toto hralo na mojom pohrebe,“ reagoval ďalší poslucháč. 

Odporúčané
Slaytiiina: Všetci v slovenskom šoubiznise fetujú a množstvo známych mužov tají svoju sexuálnu orientáciu (Rozhovor) Slaytiiina: Všetci v slovenskom šoubiznise fetujú a množstvo známych mužov tají svoju sexuálnu orientáciu (Rozhovor) 6. decembra 2020, 14:21

Slaytiiina je zároveň youtuberka. Adam svoje internetové alter ego vytvoril pred viac ako tromi rokmi, keď si vraj uvedomil, že na slovenskej scéne nie je žiaden kontroverzný a farebný tvorca, ktorý by pobehoval po ulici s mejkapom, parochňou a v ženských šatách.

Domov
Zdieľať
Diskusia