Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
25. novembra 2018, 9:12
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Samey zverejňuje tracklist Zayovho albumu Navždy Mladý. Na akých hostí sa môžeš tešiť?

HUDBA DALYB EGO HAHA CREW KARLO SAMEY ZAYO
Uložiť Uložené

Člen Haha Crew má ešte v tomto roku v pláne vydať celistvý projekt, ktorého tracklist s hosťami sa teraz dostáva na verejnosť.

Ak aj ty patríš medzi skupinu fanúšikov slovenského rapu, ktorá síce Zaya nenávidí, no aj napriek tomu si pustí každú jeho skladbu a napíše nenávistný komentár, čaká ťa pravdepodobne veľmi náročné obdobie. Člen košickej Haha Crew totiž stihne do záveru roka 2018 vydať svoj debutový projekt s názvom Navždy Mladý. Ten sa už dočkal aj titulnej skladby, ktorú si môžeš pripomenúť tu

Všetko nasvedčuje tomu, že Zayo sa o slovo prihlási ako jeden z posledných domácich raperov, keďže ešte veľa konkrétnych informácií nemáme. Pred pár dňami sme na jeho Instagrame mali možnosť zhliadnuť tracklist, kde však boli hostia ukrytí. 

Teraz rovnaký zoznam skladieb natočil na svoje instastories jeho kolega Samo, kde však už máme možnosť vidieť okrem titulov trackov aj hosťujúcich interpretov. Zayov debut by mal obsahovať desať skladieb a nájdem na ňom hostí ako Dalyb, Ego, Yzomandias či Karlo

Samey zverejňuje tracklist Zayovho albumu Navždy Mladý. Na akých hostí sa môžeš tešiť?

Zatiaľ asi nikto nedokáže odhadnúť, čo presne autor pripravuje, no minimálne sa môžeme tešiť na ďalší rozruch, ktorý si však ľudia pod FCK THEM užívajú viac než dosť. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

album mode on #navzdymlady

Príspevok, ktorý zdieľa Zay Jack (@hahacrewzayo),

Domov
Zdieľať
Diskusia