Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. júla 2018, 19:46
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Zayo je navždy mladý, uje*aný a stará sa len sám o seba. Sleduj novinku z Košíc

HUDBA HAHA CREW ZAYO
Uložiť Uložené

Člen Haha Crew vydá v tomto roku svoj debutový album a dnes tu máme prvú oficiálnu ukážku.

Keď sa košická Haha Crew tešila svojej najväčšej sláve po vydaní skladby Rap a móda, Zayovi sa veľa pozornosti neušlo. Postupom času sa však aj on začal venovať rapu aspoň na hosťovačkách, čo vyústilo až do fázy, kedy si jeho fanúšikovia začali pýtať celistvý projekt. Ten oznámil pred niekoľkými mesiacmi a my už vieme, že bude niesť názov Navždy mladý a vyjde pod hlavičkou F*CK THEM.

Dnes sa na verejnosť dostala aj titulná skladba s rovnomenným názvom ako samotný album a všetko nasvedčuje tomu, že premotivovaných diskutérov čakajú ťažké časy. Zayo neostal svojej povesti kontroverzného interpreta nič dlžný a z chuti si zaspieval, čo zástancov tradičnejšich prvkov v rape možno od nervov vyzlečie zo širokých teplákov.

Dôkazom, že to autor myslí vážne, je aj sprievodý vizuál, o ktorý sa postaral spoločne s rrevakom. Hudobnú produkciu doplnil hitmaker Abe a určite nás zaujíma tvoj názor. 

Domov
Zdieľať
Diskusia