Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. decembra 2017, 15:09
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Disney uviedlo prvú princeznú, ktorá je v skutočnosti chlapcom. Nechýbali jej ani chlpatá hruď a dôležitý odkaz pre divákov

ZAUJÍMAVOSTI DISNEY+
Uložiť Uložené

Rozprávka opäť rozdelila internet na dve skupiny.

Animovaný seriál Star vs. The Forces of Evil rozpútal na verejnosti veľké vášne ešte v marci, pretože v jednej z jeho epizód sa v rámci sveta Disney objavil prvý bozk medzi dvoma ľuďmi rovnakého pohlavia a seriál posúva spoločenské konvencie ešte ďalej. Najnovšie sa svetlá reflektorov sústredili na postavu menom Marco, ktorý si šiel do školy pre princezné prevziať svoj čestný titul, ale ešte predtým sa prezliekol za princeznú a predstieral, že je žena. Nanešťastie, jeho priznanie pred študentkami prekazila riaditeľka celej školy, ktorá všetkým ukázala, že nejde o ženu, ale o chlapca a podčiarkla to odhalením chlpatej hrude, kde mal Marco presne jeden chlp.

Dôležitým odkazom celej epizódy je však to, že študentky a budúce princezné sa riaditeľkou nenechali oblafnúť a začali vykrikovať, že ak chce byť niekto princeznou, na pohlaví predsa nezáleží. Jedna z princezien vyhlásila, že nezáleží na tom, či je chlapcom, pretože nič z toho, čo povedal, nie je zlé. Ďalšie princezné vykrikovali, že aj Marco môže byť princeznou, ak po tom túži, a tak svoju riaditeľku odohnali z pódia. Samozrejme, na internete sa opäť vytvorili dve pohádané skupiny, pričom prvá z nich príbeh z epizódy podporila a tá druhá ho zase označila za nechutný, a tak je len na tebe, ako sa k rozprávke postavíš.

Domov
Zdieľať
Diskusia