Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. apríla 2024, 19:18
Čas čítania 0:46
Radoslava Juračková

Onlyfans modelka mala sex s viac ako 122 študentmi. Na videách zarobila 250-tisíc dolárov

OSOBNOSTI INFLUENCERI ONLYFANS PENIAZE SEXUALITA
Uložiť Uložené

Bonnie Blue sa živí platformou Onlyfans. Najnovšie priniesla fanúšikom obsah z akademického prostredia.

Onlyfans modelka mala počas jarných prázdnin sex so 122 mužmi. Zarobila na tom 250-tisíc dolárov. Pomer s nimi udržiavala počas prázdnin a celé to trvalo 21 dní.

Pre Daily Star sa vyjadrila, ako k nápadu prišlo a čo od toho prvotne očakávala. Modelka vycestovala do Cancúnu na párty, kde natočila pikantný obsah so študentmi, ktorí si užívali jarné prázdniny. V rozhovore priznala, že očakávala, že zarobí 200-tisíc dolárov.

Priznala, že tí, ktorí sa do videa zapojili, boli nadšení. Pred miestnosťou, kde sa akt odohrával, sa tvorili rady a niektorí sa dovnútra chceli dostať nasilu. Hlasno udierali do dverí, čím prejavovali svoj záujem zúčastniť sa na sex párty.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Bonnie Blue (@bonnie_blue_xo)

Študenti si natáčanie užili

„Vysokoškoláci vďaka mne na tieto jarné prázdniny nezabudnú,“ povedala v rozhovore pre Daily Star. Priznala, že natáčanie dopadlo nad jej očakávania a budúci rok sa na akademickú pôdu určite vráti.

Odporúčané
Slovenka Radka má takmer milión followerov: Za post si vypýtam aj 8-tisíc. Na evente som stretla Kendall Jenner (Rozhovor) Slovenka Radka má takmer milión followerov: Za post si vypýtam aj 8-tisíc. Na evente som stretla Kendall Jenner (Rozhovor) 17. mája 2024, 9:30

„Chlapci, ktorí prejavili záujem, museli preukázať, že majú nad 18 rokov a sú stotožnení s tým, že obsah bude zverejnený na mojom Onlyfanse,“ ozrejmila podmienky natáčania modelka.

„Benefitom pre mladých mužov bolo, že mali garanciu pozitívnej a príjemnej skúsenosti,“ priblížila na záver. 

Domov
Zdieľať
Diskusia