Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. novembra 2020, 15:44
Čas čítania 0:38
Viktor Kniš

Bude to tak, ako povie Dominika Mirgová. Vo videoklipe zviazala muža a diktuje mu svoje podmienky vzťahu

HUDBA DOMINIKA MIRGOVÁ
Uložiť Uložené

Dominika Mirgová vydáva nový album a teraz si môžeš vypočuť aj novú ukážku s videoklipom, ktorý je plný product placementu.

Dominika Mirgová vydáva nový album s názvom NOAČO?!, ktorý si môžeš už teraz predobjednať na stránke Ruka Hore. Oficiálny dátum vydania je naplánovaný na 29. novembra, kedy by mohli prví šťastlivci mať svoje podpísané originály doma. 

Zároveň sa poslucháči dočkali aj nového videoklipu ku skladbe JA, ktorá pojednáva v prvom rade o vzťahu z perspektívy ženy. Dominika bola voči svojej polovičke najprv veľmi tolerantná, neskôr sa však rozhodla, že začne diktovať tempo a všetko bude tak, ako chce ona. Vo videoklipe zviazala muža, ktorému do ucha diktuje svoje požiadavky. O hudbu aj klip sa postaral ADiss, ktorému pri natáčaní pomohol aj tím Martina Mika. 

Odporúčané
Nora Mojsejová a Slaytiiina rapujú: Nedajte sa Oje**ť, chceme keš, pohneme sa a sme na Refresheri Nora Mojsejová a Slaytiiina rapujú: Nedajte sa Oje**ť, chceme keš, pohneme sa a sme na Refresheri 15. novembra 2020, 19:07

Album NOAČO od Dominiky Mirgovej obsahuje 14 skladieb s viacerými domácimi hosťami, chýbať nebudú Mišo Biely, Čis T, Tina, Šorty a ADiss, ale aj Refew či Majself. Aj keď v minulosti na viacerých skladbách skúšala rap, pri posledných počinov v rámci tohto žánru trochu ubrala, vzhľadom na selekciu interpretov však očakávame, že bude chcieť ukázať čo najširší žánrový záber.  

Domov
Zdieľať
Diskusia