Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
13. septembra 2019, 7:05
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Polícia chytila pestovateľa marihuany. Jeho záhrada bola plná ilegálnej drogy

ZAUJÍMAVOSTI DROGY MARIHUANA
Uložiť Uložené

Zatknutý muž si poriadne zavaril.

Slovenská polícia sa na svojom Facebooku rada chváli rôznymi úlovkami, pri ktorých príslušníci dolapia drogových priekupníkov či pestovateľov. Takýto príspevok sme však od nich už dlhší čas nevideli.

Odporúčané
5 policajtov sme sa spýtali, ako by reagovali, keby ťa nachytali s marihuanou 5 policajtov sme sa spýtali, ako by reagovali, keby ťa nachytali s marihuanou 30. marca 2019, 14:07

V utorok popoludní si kriminalisti zo Žiaru nad Hronom posvietili na pestovateľa marihuany, ktorého našli priamo v areáli s množstvom ilegálnej drogy. Miestom zásahu mala byť malá obec v okrese Banská Štiavnica.

Polícia zatiaľ nezverejnila informácie o tom, koľko rokov odňatia slobody mužovi hrozí, ale s ohľadom na našu právnu úpravu môžeme predpokladať, že to určite nebude málo. Jednotlivé zábery z pestovateľovej záhrady užívateľov Facebooku pobavili, pričom niektoré z nich označili za umelecké.

Domov
Zdieľať
Diskusia