Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. marca 2019, 9:40
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Kombinuje jazz a tanečnú hudbu: Hviezdny Timmy Trumpet vystúpi v Bratislave!

HUDBA BRATISLAVA
Uložiť Uložené

Z najväčších svetových pódií vrátane Tomorrowlandu až do Bratislavy.

Timmy Trumpet je meno, ktoré je v hudobnom svete známe už viac ako dekádu. Suverénne najväčšej pozornosti sa mu ušlo pred viac ako štyrmi rokmi vďaka dnes už ikonickej skladbe Freaks, pričom jej melódiu pravdepodobne spoznáš už po pár tónoch.

Aktuálne zbiera ocenenia, platinové platne a hráva viac ako dve stovky koncertov ročne naprieč celým svetom, no najviac doma je na Ibize a v tanečných kluboch, resp. na festivaloch. Primárne sa venuje elektronickej tanečnej hudbe, do tej však vkladá prvky jazzu a viac už asi aj v súvislosti s jeho menom vysvetľovať nie je potrebné. 

Rodák z Austrálie aktuálne zažíva jedno z najlepších období v svojej hudobnej kariérie a aj preto sme obzvlášť radi, že ho môžeme privítať u nás na Slovensku. V rámci turné s podtitulom World is mine si prichádza Timmy Trumpet overiť, či si dokáže podmaniť aj Bratislavu, konkrétne známy priestor Incheby. Ten by mal so svojou nezabudnuteľnou náročnou show ovládnuť už 18. apríla

Kombinuje jazz a tanečnú hudbu: Hviezdny Timmy Trumpet vystúpi v Bratislave!

Sám sa pomaly stáva žijúcou legendou, no za svojho pôsobenia si už vyslúžil pozornosť od tých najuznávanejších v obore od Armina Van Buurena až po Steveho Aokiho a taktiež mal možnosť s niektorými spolupracovať na veľkých hitoch. Zahral si pred desaťtisícovými publikami, pričom by malo stačiť, aby si si pozrel jeho vlaňajší výkon na Tomorrowlande.

Na line-upe slovenskej zastávky nebudú chýbať ani slovenskí vystupujúci, pričom za všetkých spomenieme Milana Lieskovského a Maireeho. Viac aktuálnych informácií získaš na oficiálnej facebookovej udalosti a odporúčame poponáhľať sa s kúpou lístka, keďže tie v predpredaji miznú rýchlym tempom. 

Domov
Zdieľať
Diskusia