Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. decembra 2018, 10:13
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Refresher Vlog: Na raňajky prišli Pil C, Naty Kerny a TTAPPLE

REFRESHER PIL C REFRESHER+
Uložiť Uložené

Vo štvrtom pokračovaní Refresher Vlogov ti ukážeme, ako to vyzerá na našich raňajkách, kam si pozývame vždy iné zaujímavé osobnosti.

Veľmi si vážime, že sa naše Refresher Vlogy tešia veľkej pozornosti, a tak ich pripravujeme hneď niekoľko, pričom ďalší predstavujeme práve dnes.

Tentokrát budeš mať možnosť vidieť, ako to vyzerá na našich raňajkách, ktoré pravidelne organizujeme. Teraz sme sa však rozhodli natočiť ich a opäť sme si pozvali aj známych kamarátov. 

Pozvanie prijali Pil C s Naty Kerny a Donatellou a tiež TTAPPLE. Hosťom týmto ešte raz ďakujeme, keďže sme konečne mali motiváciu pripraviť aj čosi zdravšie. Nechýbali ani moderátori na čele so Šajmom, ktorý dostal za úlohu pripraviť chlebíčky. Ako to dopadlo sa už dozvieš v samotnom videu. 

Naty zároveň prezradila, ako to s raňajkami chodí u Pil C-ovcov a Lukáš v priamom prenose vymyslel nové slovo, ktoré je treba čo najskôr zaradiť do spisovného jazyka. Do komentárov nám pokojne napíš, čo by si chcel vidieť v ďalších vlogoch a koho máme pozvať na raňajky.  

Domov
Zdieľať
Diskusia