Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. júla 2018, 21:52
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Kariéra rapera nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Svoje o tom vedia Kali, Vladimir 518 aj IronKap

HUDBA KALI
Uložiť Uložené

Stovky koncertov zanechali stopy aj na slovenských a českých raperoch, ktorí zhrnuli svoje pocity v novinke Chápeš?!

Z času na čas tu len tak pomimo spomeniem, že v rámci slovenskej a českej scény vzniká čoraz viac neočakávaných spoluprác medzi interpretmi, ktorí toho vlastne na prvý pohľad nemajú veľa spoločného. A presne taký pocit máme aj v prípade dnešnej novinky s názvom Chápeš?!, kde sa spojila štvorica Kali, Vladimir 518, IronKap z TroubleGangu a Mike T na hudobnej produkcii.

Výsledkom je veľmi úprimná vec s konečne zaujímavou a netradičnou témou, keďže sa chalani rozhodli po doslova stovkách vystúpení dať na papier pocity vyplývajúce z kariéry úspešného rapera. Poslucháč tak dostáva možnosť uvedomiť si, čo všetko interpreti obetujú pre to, aby sa mohli pravidelne postaviť na pódium a predviesť stopercentnú show.

Dočkali sme sa aj sprievodného videoklipu od šikovného Morela, ktorý vznikal v horách na Šumave a je skoro isté, že si na svoje prídu fanúšikovia každého zo zainteresovaných raperov. 

Domov
Zdieľať
Diskusia