Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. augusta 2022 o 19:48
Čas čítania 0:37
Viktor Kniš

The Game dissuje Eminema v 10-minútovej skladbe: Radšej budem počúvať Tekashiho ako teba

HUDBA EMINEM
Uložiť Uložené

Na americkej rapovej scéne začína byť opäť dusno.

The Game vydal nový album s názvom DRILLMATIC Heart vs. Mind, na ktorom nájdu fanúšikovia až 31 skladieb s množstvom veľmi známych hostí. Ide prevažne o raperov vrátane Kanyeho Westa, Pusha T-ho či Ricka Rossa.

Najviac však už na prvý pohľad zaujala verejnosť skladba The Black Slim Shady, ktorá je 10-minútovým dissom na veterána z Detroitu Eminema. The Game v nej legendárneho kolegu opisuje ako slabého rapera, využíva pri tom množstvo odkazov na jeho staré skladby a popiera jeho pozíciu na svetovej hudobnej scéne. Vysmieva sa tomu, aké nosieval Eminem outfity, opakovane naráža na jeho výzor a ako obeť si vyberá aj Dr. Dreho pre jeho obzvlášť pozitívny vzťah k Eminemovi. 

The Game napríklad tvrdí, že radšej bude počúvať Tekashiho, s ktorým mal kedysi instagramový spor

Eminem sa naposledy pustil do hudobného sporu s Machine Gun Kellym ešte v roku 2019, odvtedy sa zásadným spôsobom battle rapu nevenuje. Len pred týždňom sa o slovo prihlásil výberovkou.   

Domov
Zdieľať
Diskusia