Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. februára 2019, 17:25
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Tupý humor, zábery zo Separových backstageov a vypredaných koncertov. Sleduj hodinový dokument z Pancier Tour

HUDBA SEPAR
Uložiť Uložené

Separ zverejňuje na YouTube kompletne celý dokumentárny film k albumu Pancier, ktorý mapuje priebeh najnavštevovanejšieho rapového turné na Slovensku.

Separova sólová kariéra nabrala pred niekoľkými rokmi veľmi intenzívny úspech a dnes sa preteká s tými najlepšími. Jeho úspech sa dlhodobo odráža aj na samotných číslach predajov či návštevnosti koncertov. Podľa dostupných informácií bola jeho Pancier Tour najnavštevovanejším rapovým turné na Slovensku vôbec. V rámci 16 zastávok totiž navštívil hlavne spádové oblasti a veľké priestory vrátane bratislavskej Hant Arény

O organizáciu sa postarali šikovní ľudia z Evency a každý, kto sa zúčastnil, môže bez pochýb s čistým svedomím tvrdiť, že išlo o nezabudnuteľný zážitok. Ešte v minulom roku sme sa zároveň dozvedeli, že Separ po celý čas pracoval na dokumentárnom filme, ktorý šiel najprv do predaja na DVD

Teraz sa však rozhodol, že by mal tieto vzácne zábery vidieť každý fanúšik, a tak sa skoro hodinový dokument dostáva na YouTube. Uvidíš v ňom množstvo rapových aj nerapových hostí, exkluzívne zábery z ciest a backstageov a kopu primitivizmu, ktorá dlhodobo chalanov okolo DMS sprevádza. 

Domov
Zdieľať
Diskusia