Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Streda 23. 10. 2019 meniny má Alojza

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Girls
37
Matúš Majer
18. júl 2018, 10:35

[Diskusia] Prekáža ti, keď tvoja priateľka pridáva polonahé fotky na Instagram?

Už dávno nežijeme v stredoveku, no niektorých mužov môže správanie ich partneriek poriadne vytáčať.

Matúš Majer
18. júl 2018, 10:35
[Diskusia] Prekáža ti, keď tvoja priateľka pridáva polonahé fotky na Instagram?
Zdroj: pixabay.com
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
37
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

Žijeme v instagramovej dobe a k príspevkom mnohých influenceriek neodmysliteľne patrí aj nahota. Niektorí, predovšetkým ženy, si na svojom tele postavili celú kariéru, no podobne funguje aj modelingový priemysel. Odhaľovanie vlastného tela sa však čoraz intenzívnejšie dostáva aj medzi menej známych ľudí a dejiskom tohto fenoménu je predovšetkým Instagram.

 

Samozrejme, ľudské telo nikomu nepatrí a takisto nežijeme v stredoveku, kedy by ťa za niečo podobné zrejme ukameňovali, no i tak tu existujú nejaké sociálne normy a zábrany. Jednou z nich môže byť napríklad fakt, ak je dané dievča vo vzťahu, a aj napriek tomu jej aktuálne polonahé fotky kolujú internetom.

 

Nás teraz zaujíma názor pánov (no pokojne prispej aj ženským pohľadom na vec!), či by im niečo podobné prekážalo alebo aj aktuálne prekáža. Žiadny človek sa, pochopiteľne, nedá vlastniť a o všetkom má plné právo rozhodovať osoba na fotke, no vzťah je možno aj o tom, že daná dvojica spolu zdieľa hromady intímnych momentov a niektoré veci by možno mali ostať medzi nimi. Na takéto veci sa však každý pozerá inak, práve preto ťa vyzývame, aby si nám napísal svoj názor na polonahé fotky zadaných dievčat (a prípadne aj chlapcov), či už to nie je za hranicou a ako by si sa v roli priateľa cítil.

Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie