Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. augusta 2016, 18:11
Čas čítania 0:00
Jakub P.

adidas Runners Bratislava ťa pripraví na ženský beh

ŠPORT ADIDAS BEH ŠPORT
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Pre všetky dámy a milovníčky behu pripravil adidas Runners Bratislava sériu čisto ženských tréningov.

Pre všetky dámy a milovníčky behu pripravil adidas Runners Bratislava sériu čisto ženských tréningov. Tie budú prebiehať na Železnej studničke v rámci 3 týždňov, a to v pondelky: 22.8, 29.8 a 5.9.. Štartovať sa bude vždy o 18:00 z parkoviska pri Pure Boost X centre. Tréningy budú prispôsobené všetkým vytrvalostným skupinám a budú ich viesť profesionálne trénerky z tímu adidas Runners, ktoré taktiež zodpovedajú všetky otázky týkajúce sa behu.

Počas tréningov bude k dispozícii priestor na odloženie vecí a tiež možnosť otestovať si najnovšie bežecké tenisky Pure Boost X značky adidas. Každá účastníčka tréningu bude mať možnosť tieto nové bežecké tenisky získať. Stačí prísť na tréning, otestovať nový model bežeckých tenisiek a odfotiť sa v nich pred našim centrom. Zdieľaj fotku s #WHYIRUNBRATISLAVA a tenisky môžu byť tvoje!

adidas Runners Bratislava ťa pripraví na ženský beh
Zdroj: www.adidas.sk

Na tréningy je potrebná registrácia na stránke www.adidas.sk/adidasrunners, kde nájdete aj viac informácií. Vstup je pre všetky bežkyne voľný.

Domov
Zdieľať
Diskusia