Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
18. júna 2024 o 13:04
Čas čítania 1:10
Radoslava Juračková

Zlatica Puškárová už nebude moderovať Televízne noviny. Rozbieha nový projekt, prezradila detaily

OSOBNOSTI OSOBNOSTI TELEVÍZIA MARKÍZA TELEVÍZNE ŠOU
Uložiť Uložené

V relácii sa zameria najmä na mladé talenty, ktorým chce dať priestor zažiariť.

Zlatica Švajdová Puškárová je dlhé roky jednou z najvýraznejších tvárí televízie Markíza. So svojím manželom Patrikom Švajdom tvorili moderátorskú dvojicu večerných Televíznych novín. Koncom minulého roka sa však pre pretrvávajúce respiračné ťažkosti a kašeľ stiahla z televíznych obrazoviek. Na svojom Instagrame v utorok prezradila, že chystá nový projekt. 

Na obrazovkách televízie ju uvidíš naďalej, no za moderátorský pult v najbližšom období nezasadne. Prichádza s novou reláciou, v rámci ktorej sa bude zhovárať so šikovnými mladými ľuďmi. Vo videu hovorí, že ona sama mala len 20 rokov, keď v brandži začínala, a prostredníctvom nového projektu chce dať mladým šancu zviditeľniť sa.

„Budem netradičnou formou vyhľadávať mladé, šikovné, často až svetové talenty, ktoré sú napriek skvelým úspechom spoločensky neviditeľné. Chcem tak prispieť k tomu, aby sa upriamila pozornosť na talenty, ktoré svojimi schopnosťami inšpirujú a motivujú nielen svoju generáciu, ale aj celú spoločnosť. Vidím príležitosť práve v tomto kritickom období prirodzene vyvolať hrdosť a nie nenávisť,“ opisuje charakter projektu Puškárová.

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

V spravodajských špeciáloch by sme ju mohli stretávať naďalej

O novom projekte na sociálnej sieti informovala aj televízia, ktorá bližšie priblížila charakter relácie a vysielací čas. „Nový seriál s názvom ,Zlaté talenty so Zlaticou‘ sa už čoskoro stane pravidelnou súčasťou sobotných vydaní hlavnej spravodajskej relácie Televízne noviny,“ píšu na Instagrame.

Odporúčané
„Varovali nás, že komentáre nemáme čítať. Na niektorých sa však radi zabavíme,“ hovoria noví moderátori Telerána „Varovali nás, že komentáre nemáme čítať. Na niektorých sa však radi zabavíme,“ hovoria noví moderátori Telerána 4. júla 2024 o 12:30

K nadchádzajúcemu pôsobeniu Švajdovej Puškárovej sa vyjadril aj riaditeľ spravodajstva a publicistiky Michal Kratochvíl. „Keďže sa chce plne venovať svojmu autorskému seriálu, nateraz sa s ňou diváci a diváčky nebudú stretávať v pozícii moderátorky hlavnej spravodajskej relácie,“ informuje Mediaboom.sk

Obľúbená novinárka minulý týždeň moderovala rozhovor s odchádzajúcou prezidentkou Zuzanou Čaputovou. V podobných formátoch by sme ju mohli vidieť podľa slov Kratochvíla aj naďalej. 

 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Domov
Zdieľať
Diskusia