Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. novembra 2019, 21:40
Čas čítania 0:00
Vl Mi

Zahráme si MAFIA IV už v roku 2021? Šíria sa fámy, že na nej maká celé štúdio

TECH MAFIA
Uložiť Uložené

Ak si milovník série, želaj si, aby to bola pravda.

Mafia a spolu s ňou Tommy Angelo zazreli svetlo sveta koncom roka 2002. Odvtedy už prešlo 17 rokov a dnes má už legendárny titul dve pokračovania. Dvojka kvalitatívne nepohorela a u mnohých má čestné miesto v pomyselnej vitrínke obľúbených hier. Trojka bola prepadák a pre milovníkov série obrovské sklamanie.

Odporúčané
Nadával na FIFU a potom opľul šál s logom EA. Profesionálny hráč za to dostal ban, spoločnosti došla trpezlivosť Nadával na FIFU a potom opľul šál s logom EA. Profesionálny hráč za to dostal ban, spoločnosti došla trpezlivosť 6. novembra 2019, 6:55

Preto sa čaká na štvrtý diel. Na ňom sa začalo prakticky ihneď pracovať po vydaní posledného dielu série. Štúdio Hangar 13 ale vývoj hry zastavilo a chcelo sa venovať novej IP. Opäť sa ale hovorí o tom, že sa pracuje na pokračovaní Mafie. Dokonca celé štúdio Hangar 13. Človek aby sa z toho zbláznil.

Nepotvrdené informácie, ktoré šíri užívateľ Redditu s odvolaním sa na neznámy zdroj z prostredia vývoja hry, hovoria o príbehu talianskeho mafiána „pôsobiaceho“ v Las Vegas. Celé sa to odohráva v 70. rokoch a hra má mať výrazný nádych mafiánskych filmov z dielne Scorseseho. Mafia IV nemá ignorovať trendy vo svete hier a chystá obrovskú, značne otvorenú mapu. Máme sa tiež tešiť na zaujímavé mechaniky, ako napríklad budovanie vlastnej mafiánskej organizácie.

Odporúčané
Blizzard si naďalej strieľa z fanúšikov. Diablo Immortal bude prerobená stará hra na mobily a Diablo IV nemá dátum vydania Blizzard si naďalej strieľa z fanúšikov. Diablo Immortal bude prerobená stará hra na mobily a Diablo IV nemá dátum vydania 5. novembra 2019, 12:08

Hra má bežať na vylepšenom engine z predošlých dielov, no vyhnú sa veciam, na ktoré sa hráči sťažovali. Hra je údajne vo vývoji už 8 či 9 mesiacov a jej vydanie je naplánované na rok 2021. Údajne sa pracuje aj na remasteri hry Mafia II a tá vraj „príde čoskoro“. Nuž, uvidíme až časom, čo je pravda.

Zahráme si MAFIA IV už v roku 2021? Šíria sa fámy, že na nej maká celé štúdio
Zdroj: YT/GameMemories
Domov
Zdieľať
Diskusia