Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
12. septembra 2019, 20:51
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Luisa nechce tvoj Mercedes ani GTR, dotkni sa jej srdca a nie pier

HUDBA LUISA
Uložiť Uložené

Raperka z Comebackgangu avizuje prvé EP novým videoklipom s názvom Viac.

Mladá raperka Luisa dnes v noci vydáva svoje debutové EP s názvom Relaps. Podobne ako v posledných pár skladbách by sme sa mali dočkať autentickej výpovede týkajúcej sa jej života. Aj samotný titul je odkazom na jej zdravotný stav, ktorý už rozoberala vo viacerých predošlých textoch, a tak vieme, že pobyt v nemocnici výrazne ovplyvil život členky Comebackgangu. 

Fanúšikovia majú tesne pred vydaním projektu možnosť počuť prvú plnohodnotnú ukážku s názvom Viac, v ktorej uchádzači o jej srdce nájdu návod, ako na to. Nechýba ani jednoduchý vertikálny reprezent vizuál. 

Samotná krátka nahrávka so šiestimi skladbami sa dostane na streamovacie platformy presne o polnoci. Vypočuť si ju budeš môcť pod hlavičkou CBG na Spotify aj Apple Music, podľa dostupných informácií by sme nemali očakávať žiadnych ďalších hostí. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 

Moje 6trackové EP Relaps, 13.9 od polnoci na všetkých streamoch 12.9 klip k pilotnému tracku na CBG youtube to mi to trvalo čo

Príspevok, ktorý zdieľa Luisa (@fkaluisa),

Domov
Zdieľať
Diskusia