Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. apríla 2019, 7:11
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Slovensko má prvú prezidentku, český youtuber dostal bitku za randenie s 13-ročným dievčaťom. Ďalší rušný týždeň je za nami

REFRESHER FRESHNEWS REFRESHER+
Uložiť Uložené

Týždeň môžeš definitívne uzavrieť najnovšími Freshnews, v ktorých nájdeš okrem noviniek aj reportáž z Deniskinej operácie očí.

Posledné dni žije Slovensko v prvom rade prezidentskými voľbami, ktoré máme úspešne za sebou. Víťazstvo si po prvýkrát v histórii odniesla žena, ktorá do funkcie oficiálne nastúpi 16. júna 2019. Zuzana Čaputová je do veľkej miery signálom, že naša krajina už nutne potrebuje zmenu a jej prvenstvo sa dá považovať za ďalší úspešný krok k tomu, aby sme sa zbavili nenávisti v politike. 

Naši bratia nám len v tichosti závidia a sledujú veľmi živý konflikt medzi celým internetom a 22-ročným youtuberom Vlčekom. Ten sa preslávil vďaka tomu, že začal chodiť s 13-ročným dievčaťom, pričom mu dáva verejnosť jasne najavo, že to v žiadnom prípade nie je prípustné. Už stihol dostať bitku od brata maloletej, keďže vraj klamal, že sa s ňou pod tlakom rozišiel. 

Vo Freshnews sa však dozvieš aj novinky zo sveta hudby, módy alebo filmov a na záver sme si pre teba pripravili reportáž z príprav Deniskinej operácie očí v Excimeri. Tá ťa najnovším dielom prevedie spoločne so Šajmom

Domov
Zdieľať
Diskusia