Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
18. októbra 2018, 14:51
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Emma Drobná skúša v novom videoklipe vzťah so ženou

HUDBA EMMA DROBNÁ
Uložiť Uložené

Speváčka získala pred pár dňami ocenenie za najhranejšiu skladbu roka 2017 a teraz vydáva novinku, ktorou bude opäť útočiť na rádiá.

Emma Drobná patrí medzi novú generáciu slovenských speváčok, ktoré dokážu pravidelne produkovať rádiové hity. Len pred pár dňami získala ocenenie SOZA za najhranejšiu skladbu 2017 a teraz vydáva novinku, ktorou sa bude vrchné priečky uchádzať opäť. Dostáva názov Rest of time a ty už asi tušíš, že nebude v slovenčine. 

Na rozdiel od kolegýň si však Emma píše texty sama a prichádza aj s námetmi na videoklipy. Tentokrát sa spoločne s A-Teamom Michala Nemtudu vydali do Slovinska, kde bolo cieľom získať vzácnejšie zábery z prírody. Podľa slov tvorcov dostalo zabrať hlavne zdravie zúčastnených, no nakoniec všetko dobre dopadlo.

Vizuál je možno pre niektorých kontroverzný aj tým, že v ňom speváčka vymenila svojho priateľa za ženu s krátkymi vlasmi. Ide však len o umelecký prvok a možno trochu aj vyjadrenie názoru. 

Domov
Zdieľať
Diskusia