Utorok 24. 4. 2018 meniny má Juraj

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Justin Bieber mal do tváre udrieť muža, ktorý chytil ženu pod krk. Na párty po Coachelle ho pritlačil o stenu, aby mu dohovoril

Kanadský spevák nemal s mužom žiadne zľutovanie.

16. apríl 2018, 11:53
16. apríl 2018, 11:53

Kanadský spevák nemal s mužom žiadne zľutovanie.

Aj keď Justin Bieber na festivale Coachella priamo nevystupuje, nemohol si ho nechať ujsť. Spoločne s kamarátmi si ho naplno užíva a na Instagram neustále pridáva fotografie, kde sa objavuje najmä Post Malone. Dvaja hudobníci si očividne rozumejú, ale Justin zažíva počas festivalu aj napäté situácie.

 

Viaceré zahraničné médiá ako TMZ či People informovali o tom, že Justin Bieber sa mal objaviť na jednom z mnohých Coachella večierkov a rovno sa dostať aj do fyzickej potýčky s náhodným mužom. Justin už v minulosti viackrát dokázal, že nemá problém fyzicky zakročiť, ak sa vyskytne akýkoľvek problém a aj tentoraz mal byť v situácii úplne nevinne.

 

 

Správy zo zahraničia hovoria o tom, že Justin sa mal so svojimi kamarátmi zabávať na večierku, na ktorý znenazdajky dorazil neznámy muž. Rozhliadol sa po miestnosti a zbadal ženu, ktorú očividne poznal a zrejme s ňou mal aj problém. Pribehol k nej a chytil ju pod krk, čo sa Justinovi prestalo páčiť. Najskôr na muža zakričal, aby ženu pustil, na čo dostal vulgárnu odpoveď.

 

Aj preto pribehol ku dvojici, mužovi uštedril úder priamo do tváre a hodil ho o stenu. Žena z incidentu údajne vyviazla bez zranení a na miesto dorazila aj polícia. Polícia potvrdila portálu People, že Justin Bieber bol podľa napadnutej ženy súčasťou incidentu, ale policajti nezískali žiadnych svedkov, ktorí by to potvrdili. Zrejme za to môže fakt, že žena odmietla celú situáciu ďalej riešiť cez políciu, a tak policajti nemali čo vyšetrovať. Zástupcovia samotného speváka sa ku okolnostiam incidentu samozrejme nevyjadrovali.

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie