Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
8. júla 2014, 21:15
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Príbeh o Harrym Potterovi sa dočkal krátkeho pokračovania

KULTÚRA HARRY POTTER
Uložiť Uložené

Po dlhom čakaní a sľuboch samotnej autorky sme sa konečne dočkali pokračovania príbehu o čarodejníkovi Harrym Potterovi a jeho priateľoch.

Od vydania poslednej knihy o príbehu mladého čarodejníka, Harryho Pottera a jeho priateľov, uplynulo už viac ako sedem rokov. Ťažký a ukrutný boj so zlom si vypýtal až sedem dielov a zožal mnoho ocenení, no hlavne fanúšikov. Po dlhom čakaní a sľuboch samotnej autorky sme sa dočkali. Síce sa pripomína iba krátkym príbehom, pre mnohých z nás však znamenajú podobné maličkosti veľmi veľa. Miestami šedivý Harry so svojou manželkou Ginny a mierne plešatý Ron s polovičkou, Hermionou, sa vybrali na metlobalový zápas, kde zobrali aj svoje deti. Ak chcete vedieť viac, všetko potrebné nájdete na Rowlingovej stránke pottermore.com, kde sa okrem príbehov o hlavnej postave, dozviete napríklad aj niečo viac o rodine Malfoyovcov a živote profesorky McGonagallovej.

Príbeh o Harrym Potterovi sa dočkal krátkeho pokračovania
Domov
Zdieľať
Diskusia