Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
14. apríla 2021, 13:09
Čas čítania 0:38
Viktor Kniš

IMT Smile a Ben Cristovao pozývajú na útek z reality všedných dní. Rádiovka sa uchádza o titul letného hitu

HUDBA
Uložiť Uložené

Spojenie slovenskej kapely a českého speváka prinieslo výsledok, ktorý sa bude uchádzať o áčkovú rotáciu v rádiách.

Spojenie slovenskej kapely IMT Smile a českého speváka Bennyho Crista môže byť pre mnohých prekvapením, výsledok však poteší všetkých fanúšikov klasických rádioviek. Aj novinka Miesto sa bude uchádzať o miesto v áčkovej rotácii.

Text skladby je o úniku zo všedných dní, nesie prvky reggae aj popu a jej primárnym cieľom je nabiť poslucháčov energiou. Novinka je prvou ukážkou z chystaného albumu IMT Smile, ktorý uzrie svetlo sveta o pár týždňov.

Samotný Ivan Tásler ako frontman skupiny z Prešova tvrdí, že od začiatku vedel, že spolupráca bude fungovať. S Benom sa prvýkrát stretli na českom festivale. „Už vtedy som mal z toho krátkeho stretnutia veľmi dobrý pocit a napadlo mi, že by raz mohlo dôjsť k nejakému hudobnému spojeniu,“ povedal na margo nečakaného spojenia Tásler. Ben podľa vlastných slov cítil veľkú zodpovednosť a spoluprácu bral ako výzvu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia