Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. decembra 2019, 21:43
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Geralt versus Kikimora. Spoznaj hlavné postavy seriálu v nových videách s množstvom zabíjania a nahých ženských tiel

FILMY A SERIÁLY ZAKLÍNAČ NETFLIX
Uložiť Uložené

Tri videá ťa zoznámia so svetom Zaklínača a hlavne s tromi hlavnými postavami, Yennefer, Geraltom a Ciri.

Do očakávanej premiéry prvej série Zaklínača na Netflixe ostáva už len 9 dní. Streamovací gigant preto vydal 3 videá predstavujúce hlavné postavy. Freya Allan ako Ciri, Anya Chalotra ako nádherná Yennefer a Henry Cavill ako Geralt. V jednotlivých videách máme možnosť vidieť množstvo nových záberov vrátane súbojov s ľuďmi, monštrami a taktiež niekoľko doteraz nevidených dialógov. Okrem toho je však možné zazrieť aj niekoľko scén akoby vytrhnutých z kníh, vrátane istej dejovej linky so spojením osudov Yen a Geralta. 

Odporúčané
Súboje v Zaklínačovi zahanbia aj Game of Thrones. Prví šťastní diváci si seriál nevedia vynachváliť Súboje v Zaklínačovi zahanbia aj Game of Thrones. Prví šťastní diváci si seriál nevedia vynachváliť 1. decembra 2019, 13:15


Vidíme aj súboj s Kikimorou, ktorý zrejme odštartuje celý seriál, ako i orgie, počas ktorých sa Yen a Geralt v seriáli stretnú vôbec po prvýkrát. Takmer 8 minút záberov ocenia ako čitatelia kníh a diváci oboznámení s postavami, tak aj nováčikovia, ktorí sa ešte len chystajú preniknúť do sveta Witchera. Pred uvoľnením všetkých 8 epizód si na Refresheri ešte čosi povieme k príbehu a jednotlivým poviedkam, aké tvorcovia v prvej sérii spracovali.

Domov
Zdieľať
Diskusia