Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. decembra 2018, 11:49
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Bratislavčania sa vytešujú z prázdnych ciest a mesta, ktoré na sviatky zostalo opustené. Jazdí sa v ňom rozprávkovo

ZAUJÍMAVOSTI BRATISLAVA
Uložiť Uložené

Ľudia v hlavnom meste sú v tejto chvíli celkom spokojní.

Naše hlavné mesto nebolo ani zďaleka pripravené na to, že v ňom bude bývať toľko stoviek tisíc ľudí ako dnes. Bratislava preto neustále trpí zápchami, dopravná situácia kolabuje, pri miernom snežení sa objavuje čoraz viac nehôd a miestni obyvatelia často zostávajú zúfalí.

Ako informovali Bratislavské noviny, situácia sa však otáča o 180 stupňov, keď prichádza víkend či sviatky. Najmä pred sviatkami sa Bratislava zvykne vyprázdniť, čo si momentálne domáci užívajú najviac.

Odrazu nemusia čeliť zápcham, cez mesto vedia prejsť za 10 minút bez akéhokoľvek zdržania, a tak sa už aj na Facebooku objavujú oslavné príspevky. Niektoré časti mesta, kde by si inokedy našiel hromadu áut, teraz vyzerajú ako v opustenom meste duchov.

Obyvatelia, ktorí teraz odišli na Vianoce domov či za rodinou mimo Bratislavy sa už o pár dní vrátia a dopravné šialenstvo začne opäť. Priania muža z nasledujúceho videa o tom, aby sa už ostatní obyvatelia nevrátili a zostali doma, sa teda nenaplnia.

Viac fotografií a informácií nájdeš priamo na stránke Bratislavských novín.

Bratislavčania sa vytešujú z prázdnych ciest a mesta, ktoré na sviatky zostalo opustené.
Bratislavčania sa vytešujú z prázdnych ciest a mesta, ktoré na sviatky zostalo opustené. Zdroj: Facebook/P.Z.
Domov
Zdieľať
Diskusia