Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
13. mája 2018, 21:17
Čas čítania 0:00
Richard Končol

FVLCRVM vydal chytľavú novinku Words, ktorú dopĺňa o vizuál s virtuálnou realitou

HUDBA VIRTUÁLNA REALITA
Uložiť Uložené

Videoklip trefne dopĺňajú titulky. Hoci nekorešpondujú s tým, čo sa spieva, pôsobia ako skvelé spestrenie.

Slovenský producent menom FVLCRVM vydal takmer po roku novú skladbu Words, vôbec jeho prvú vec pod labelom MOM I MADE IT, ktorý sa sformoval z rakúskeho Universal Austria. 

Atmosférický klip, ktorý natočil Marek Moučka, si Pišta sám vizuálne spracoval. Vyobrazuje technológie, cez prírodu až po samotné ľudstvo a dopĺňajú ho holografické vizuály, pripominajúce ovládanie vesmírnej lode. V skutočnosti ide o počúvanie hudby cez virtuálnu realitu zvanú SHITEN, ktorá človeka odpojí od vedomia počas počúvania v hlave poslucháča. 

Trefným bodom sú najmä titulky - určite ich odporúčame čítať pri sledovaní klipu. Pišta priznal, že mal problém zložiť text, a tak si pomohol jednoduchým generátorom slov, skrz ktorý mu text začal dávať celkom zmysel. Aj keď nejde o klubový banger, Pišta spája príjemné arpeggiové melódie a svoje skvelé vokály, ktoré padnú do skladby ako vyšité. Nezabudni sledovať FVLCRVMov Instagram či Facebook, pretože čochvíľa je tu leto a s ním prídu aj jeho ďalšie nové tracky.

Domov
Zdieľať
Diskusia