Utorok 24. 4. 2018 meniny má Juraj

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Billy Barman a spevácky zbor dievčat zo SĽUKu spojili sily. Ako to dopadlo sme sa vybrali skontrolovať do bratislavskej Starej tržnice

Tentokrát sme nahliadli do backstage bratislavskej tour Potichu, v ktorej sa predstavia chalani z Billy Barman a dievčatá zo SĽUKu.

16. apríl 2018, 18:41
16. apríl 2018, 18:41

Tentokrát sme nahliadli do backstage bratislavskej tour Potichu, v ktorej sa predstavia chalani z Billy Barman a dievčatá zo SĽUKu.

V rámci série Refresher Backstage mapujeme slovenské a české koncerty z pohľadu, aký je pre bežného návštevníka neprístupný. Už dlhšie sme koketovali s myšlienkou posunúť obľúbený formát aj mimo rapového žánru, čo sa nám teraz konečne podarilo. V najnovšom diele sme sa vybrali na už na prvý pohľad zaujímavý koncert Billyho Barmana a SĽUK-u, teda jeho speváckeho zboru.

 

Už z nadpisu je jasné, že tieto známe zoskupenia nevystupovali zvlášť, ale spoločne. Na spoločnej tour Potichu dokazujú, že k sebe majú hudobne blízko a my vám môžeme ich spojenie naživo len odporučiť. V bratislavskej Starej tržnici sme okrem iného vyspovedali niektorých vystupujúcich vrátane Juraja Podmanického, ktorý nám o nápade porozprával aj čosi viac. Samozrejme, nechýbajú ani backstage zábery a mnoho zaujímavostí. Nech sa páči. 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie