Nedeľa 19. 11. 2017 meniny má Alžbeta

hľadaj na refresheri

The Weeknd oslavuje narodeniny novým videoklipom, v ktorom sa objavujú Drake, A$AP Rocky a ďalší

Abel má dnes 27 rokov, čo sa rozhodol patrične osláviť. Vydáva preto klip na Reminder plný známych mien.

16. február 2017, 22:28
16. február 2017, 22:28

Dúfame, že The Weekndov album titulovaný Starboy máš už napočúvaný a rovnako ako my si dospel k názoru, že song Reminder patrí medzi tie najlepšie na trackliste. Ak áno, tak ťa určite potešíme, pretože Abel sa rozhodol v deň jeho 27. narodenín vydať nový videoklip, ktorý sprevádza práve spomenutú skladbu. Tešíme sa, že torontský spevák oslavuje svoj sviatok takýmto spôsobom spoločne a radosť rozdáva i medzi fanúšikov. Poďme sa teda pozrieť na to, čo vo videu uvidíme. 

 

Kamera nás najprv zoberie do Hollywoodu a schválne ukáže na známy nápis, zatiaľ, čo si The Weeknd užíva jazdu v súkromnej helikoptére. Spoločnosť mu robia už tradične ženy a rapové celebrity, z ktorých musíme spomenúť Drake-a, Travisa Scotta či Belly-ho. Postupne sa ujde pár záberov aj pre Montanu či Brysona Tillera a z klipu nám nevychádza nič iné ako to, že The Weeknd je momentálne na svojom kariérnom vrchole a to, čo mu patrí, si patrične užíva. Už len samotná jazda v červenom Lamborghini, ktoré šoféruje A$AP Rocky, sprevádzaná uvoľneným pohľadom a prostredným prstom naznačuje, že takto si to umelec predstavoval a prvými miestami v rebríčkoch, či už sú rádiové alebo nie, si zabezpečil bezstarostný život. Máloktorý interpret sa totiž počas svojej relatívne krátkej kariéry dokáže vyšvihnúť tak vysoko. Očividne ho až tak nemrzí ako niektorých fanúšikov, že nevytvoril druhú verziu troj-diskového albumu Trilogy, no nie?

 

Narodeninový klip okrem iného opäť vyvracia teórie konšpiračných špekulantov, ktorí prikladali váhu rečiam o imaginárnom beefe OVOXO, teda Drake-a a Abela. Podľa všetkého sa nezdajú byť veľmi pohnevaní. Perfektná snímka je ukončená záberom na menší vozový park a súkromné lietadlo spolu s groteskným tancom kdesi na streche v luxusnej štvrti LA. Vychutnajte si pohodový klip na jeden z tých zaujímavejších trackov albumu. 

 

 

The Weeknd oslavuje narodeniny novým videoklipom, v ktorom sa objavujú Drake, A$AP Rocky a ďalšíThe Weeknd oslavuje narodeniny novým videoklipom, v ktorom sa objavujú Drake, A$AP Rocky a ďalšíThe Weeknd oslavuje narodeniny novým videoklipom, v ktorom sa objavujú Drake, A$AP Rocky a ďalší

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Patro16. február 2017, 22:36

to ferrari šoféruje ASAP Rocky nie travis

6 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie