Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
27. novembra 2020, 21:46
Čas čítania 0:47
Lukáš Čelka

Projekt Biela Noc opäť rozžiari Bratislavu: Vianočná edícia bude trvať až do nového roka

NEWS BIELA NOC VIANOCE
Uložiť Uložené

Predvianočná Bratislava ožije umením vďaka Bielej noci a jej Christmas edition.

Počas celého decembra budeš môcť objavovať rôzne svetelné inštalácie vo verejnom priestore a spríjemniť si tak zimnú prechádzku mestom plným umenia. Po náročnej pandemickej jeseni sa organizátori Bielej noci rozhodli rozjasniť adventné obdobie a priniesť do ulíc hlavného mesta dvanásť umeleckých projektov od domácich umelcov, ktoré počas decembra ozvláštnia ulice hlavného mesta. Jednotlivé inštalácie sa budú objavovať postupne a väčšina z nich bude vystavená až do nového roka.

Odporúčané
Bratislava nebude mať silvestrovský ohňostroj, chce šetriť peniaze a zabrániť zhromažďovaniu Bratislava nebude mať silvestrovský ohňostroj, chce šetriť peniaze a zabrániť zhromažďovaniu 27. novembra 2020, 14:12

„Veľmi sa tešíme, že sa vďaka našim partnerom a spolupráci s mestom Bratislava podarila táto pekná vec, a že koniec roka si predsa len užijeme spolu s umením a svetlom. Je to taká mini verzia Bielej noci s vianočnou tematikou, ktorá nám umožní si diela užiť v pokoji po dlhší čas", povedala riaditeľka Bielej noci Zuzana Pacáková.

Domov
Zdieľať
Diskusia