Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
1. októbra 2020 o 8:13
Čas čítania 0:40
Miriam Rumanková

V Česku pribudol nízky počet nakazených. Ministerstvo však hlási technické problémy s portálom o koronavíruse

NEWS ČESKÁ REPUBLIKA
Uložiť Uložené

Aktívnych prípadov s ochorením COVID-19 je v Česku aktuálne 34 821.

Aktualizácia 8.30: Ministerstvo zdravotníctva Českej republiky oznámilo, že pre technické problémy na oficiálnom webe o koronavíruse, neboli údaje o počte nakazených aktuálne. Zrejme sa tak počet pozitívnych pacientov na ochorenie Covid-19 zvýši. 

Česko hlási najmenší prírastok potvrdených prípadov nákazy koronavírusom za posledných desať dní. V stredu pribudlo 1080 prípadov.

Portál Novinky však upozorňuje, že ide o rovnaké číslo, ako bolo zverejnené už večer. V noci pritom číslo zvyčajne narastie o tretinu až polovicu oproti večeru. 

Odporúčané
Koronavírus má celosvetovo na svedomí už 1 000 000 obetí Koronavírus má celosvetovo na svedomí už 1 000 000 obetí 28. septembra 2020 o 18:01
Pridaj sa do klubu REFRESHER+
Základné
5 €
Účtuje sa raz za 4 týždne
1,25 € / Týždeň
Prístup ku prémiovým článkom
Prístup k benefitom
Menej reklám
150 kreditov každé 4 týždne na nákup benefitov
Ročné - 17 %
60 € 50 €
Účtuje sa raz za rok
0,96 € / Týždeň
Prístup ku prémiovým článkom
Prístup k benefitom
Úplne bez reklám
2 000 kreditov ihneď na nákup benefitov
Zdieľanie článkov kamošom
Všetky možnosti predplatného Mám zľavový kód
Dokončením súhlasím s pravidlami a podmienkami portálu Refresher.
Domov
Zdieľať
Diskusia