Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
26. novembra 2019, 15:10
Čas čítania 0:00
Tímea Krauszová

82-ročnej žene sa do domu vlámal mladý muž. Zbila ho tak, že ho musela brať sanitka

ZAUJÍMAVOSTI USA
Uložiť Uložené

Keď my budeme starí, chceme byť ako táto žena.

„Som sama, som stará, ale hádajte čo? Som tvrďáčka!“ vyhlásila pre médiá 82-ročná žena, ktorej vzhľadom na jej kondíciu sotva môžeme povedať starenka. Willie Murphy v jej newyorskom byte prepadol mladý muž. Nezľakla sa však, schytila najbližšiu zbraň, ktorú našla (stôl) a ukázala mu, že aj v pokročilom veku sa vie brániť. O zásahu akčnej ženy píše Independent.

Nenechala sa obalamutiť, hneď volala políciu

Willie by mala prísť robiť semináre pre slovenské dôchodkyne o tom, že dôverovať neznámym mužom sa neopláca. Vo štvrtok večer sa už chystala do postele, keď jej na dvere začal búchať neznámy muž. Prosil ju, aby zavolala sanitku.

Odporúčané
Dedko za život navštívil už 50 000 krčiem. Sám odhaduje, že na pivo minul viac ako 130-tisíc eur Dedko za život navštívil už 50 000 krčiem. Sám odhaduje, že na pivo minul viac ako 130-tisíc eur 22. apríla 2019, 19:18

Willie sa nenechala obalamutiť, rovno zavolala na políciu. Medzičasom sa však mladík údajne vlámal do jej bytu. Willie sa najskôr schovala v prítmí, kým zvážila, čo použije ako zbraň. Napokon schmatla stôl, ktorý stál obďaleč, a začala ho ním biť. Pre miestnu televíziu WHAM-TV sa rozpamätala na podrobnosti útoku: „Vybral si nesprávny dom na vlámanie.“

Stôl sa časom rozbil, takže využila uvoľnené kovové nôžky. Tiež na neho niekoľkokrát skočila. Keď potom utekala cez kuchyňu, narazila na fľaštičku detského šampóna, ktorej obsah na muža vyliala. Na záver scény ako z akčného filmu schmatla metlu, ktorou ho ďalej bila, kým on ležal na zemi. „Myslím, že bol rád, keď ho napokon viezla sanitka, to ja som ho poslala až do sanitky,“ hovorila hrdo Willie.

Podľa informácií WHAM-TV 82-ročná žena, ktorá má okolo 150 centimetrov a mŕtvym ťahom zvládne až 100 kíl, neplánuje podať trestné oznámenie.

Domov
Zdieľať
Diskusia