Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
11. novembra 2019, 13:49
Čas čítania 0:00
Matej Krajčovič

Westworld znova láka na svoju tretiu sériu. HBO vytvorilo fiktívnu technologickú spoločnosť Incite

FILMY A SERIÁLY HBO WESTWORLD
Uložiť Uložené

Funguje jej web aj zatiaľ jediné reklamné video. Tretia séria by mohla odštartovať už v máji 2020.

V roku 2020 nás čaká tretia séria originálneho seriálu Westworld. Presný dátum premiéry prvej časti nie je známy, no je pravdepodobné, že HBO si ho načasuje tak, aby boli nové časti vlajkového seriálu súčasťou plánovanej streamovacej platformy HBO Max

Počítaj teda s májom 2020. A hoci ten je ešte ďaleko, začíname sa dozvedať aj ďalšie podrobnosti o tom, ako bude Westworld 3 vyzerať. 

Odporúčané
Dolores sa vydáva na pomstu s Aaronom Paulom a Maeve bojuje v nacistickom parku. Dorazil trailer pre tretiu sériu Westworldu Dolores sa vydáva na pomstu s Aaronom Paulom a Maeve bojuje v nacistickom parku. Dorazil trailer pre tretiu sériu Westworldu 21. júla 2019, 0:34

Najnovším dielom do skladačky je teaser s názvom Incite. Podľa Engadgetu má ísť o reklamu na vymyslenú firmu s rovnomenným názvom, ktorá zrejme bude v tretej sérii Westworldu zohrávať jednu z kľúčových úloh. 

HBO išlo dokonca tak ďaleko, že vytvorilo aj web Inciteinc.com, kde môžeš zaregistrovať svoju e-mailovú adresu. Scenáristi ťa potom zrejme budú kŕmiť ďalšími návnadami.  V doposiaľ jedinom videu spoluzakladateľ Incline, Liam Dempsey (hrá ho herec Jefferson Mays) sľubuje, že svojim zákazníkom uľahčí život a budúcnosť

Bude na to používať poznatky o ľudskom mozgu, ktoré korporácia Delos zbierala už v zábavnom parku z divokého západu v predchádzajúcich dvoch sériách? 

Vieme minimálne to, že westernový Westworld nebol jediným takýmto miestom a parkov má byť spolu minimálne šesť. Ďalší z nich odhaľuje iný trailer na Westworld 3 už z júla minulého roka. Vidíme v ňom starú známu Maeve (Thandie Newton) v prostredí nacistického Talianska počas druhej svetovej vojny. 

Potvrdená je však aj prítomnosť viacerých starých (Dolores v podaní Evan Rachel Wood, Bernard/Jeffrey Wright a Charlotte Hale/Tessa Thompson) ale aj novej známej tváre vďaka Aaronovi Paulovi zo známej série Breaking Bad.  

Odporúčané
10 najlepších romantických filmov na HBO Max 10 najlepších romantických filmov na HBO Max 18. mája 2022, 14:30

Vieme tiež to, že tretia séria nás častejšie vytiahne do reálneho sveta posunutého o pár rokov do budúcnosti. Aj podľa komentárov pod všetkými upútavkami je však otázne, ako túto drastickú zmenu v seriály zvládnu prijať diváci.  

Domov
Zdieľať
Diskusia