Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. apríla 2019, 20:32
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Ego prezrádza exkluzívne informácie o Kontrafakte, na Slovensku vyčíňa nebezpečná droga. Aj taký bol posledný týždeň

REFRESHER FRESHNEWS REFRESHER+
Uložiť Uložené

Sleduj ďalšie Freshnews, tentokrát zo slovenského štúdia so Šajmom a Deniskou.

Počas uplynulých dní to už tradične na Slovensku žilo a zároveň sme mali možnosť sledovať aj zaujímavosti vo svete. Suverénne najviac otriasla svetom informácia o horiacej katedrále Notre-Dame, všetko však nasvedčuje tomu, že sa ju podarí zachrániť. 

My sme sa s kamerou boli pozrieť na Zayovom krste v Bratislave, konkrétne v Babylone, ktorý sa mu podarilo vypredať už v predpredaji. Viac ako 1200 ľudí tak bolo svedkami energickej šou a dokonca sa dočkali aj v bonusu v podobe premiéry skladby Flexim ako Gott naživo, pričom sa na pódiu objavila celá Haha Crew, Yzomandias a Ego

Ten nám ešte následne v backstagei prezradil, že nový album Kontrafaktu je v procese príprav a dokonca sa už čoskoro začne nahrávať. Noviniek však máme pripravených omnoho viac, stačí si zapnúť nové Freshnews s Deniskou a Šajmom. Aj oni si užívajú veľkonočnú náladu, ktorú z videa budeš určite cítiť. 

Odporúčané
Ego o novom albume Kontrafaktu: „Máme témy a asi polovicu hudieb, ideme nahrávať prvé skladby“ Ego o novom albume Kontrafaktu: „Máme témy a asi polovicu hudieb, ideme nahrávať prvé skladby“ 18. apríla 2019, 21:08
Domov
Zdieľať
Diskusia