Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. júna 2018, 20:46
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Joe Trendy dal tentokrát zabrať Emme Drobnej. Spoločne prišli na to, že život nie je fér

ZAUJÍMAVOSTI EMMA DROBNÁ
Uložiť Uložené

Pokračovanie Joe Trendy Show so speváčkou Emmou Drobnou neostáva svojej povesti nič dlžné.

Komika menom Joe Trendy už mnohým z vás nie je potrebné predstavovať. Najprv pôsobil len na sociálnych sieťach, kde zabával svojich sledovateľov, neskôr svoj humor premiestnil na Youtube. Dnes má na konte už štvrtý diel vlastnej show a zatiaľ sa mu úspešne darí zabávať ľudí aj napriek tomu, že to v dnešnej dobe na internete nie je vôbec jednoduché. 

Po raperovi Pil C-m, youtuberovi Explovi a moderátorke Barborke Bakošovej si pozval speváčku Emmu Drobnú a dal jej zabrať minimálne tak ako všetkým predchádzajúcim hosťom. Celý diel sa točí okolo najlepšieho nápoja na svete, keďže Joe už niekoľko rokov túži stať sa jeho ambasádorom.

Viac sa už dozvieš v samotnom výsledku a do komentárov nám daj vedieť, ako sa ti páči. Zároveň už vieme, že v ďalšom pokračovaní budeme mať možnosť vidieť Sajfu, no určite nezabudni napísať, koho by si ešte rád v Joe Trendy Show videl.

Domov
Zdieľať
Diskusia