Utorok 24. 4. 2018 meniny má Juraj

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Pixabay

Leonardo DiCaprio zabavil ľudí na Coachelle svojím tragickým maskovaním. Pozornému oku fanúšikov neušla ani krásna modelka po jeho boku

Hviezdny herec si s maskovaním ťažkú hlavu nerobil.

17. apríl 2018, 10:16
17. apríl 2018, 10:16

Hviezdny herec si s maskovaním ťažkú hlavu nerobil.

Ak patríš medzi najznámejších hercov na svete, len veľmi ťažko by si mohol vyjsť na verejnosť bez akéhokoľvek maskovania. Dobre si to uvedomuje aj Leonardo DiCaprio, ktorý sa napriek tomu túžil zúčastniť festivalu Coachella, a preto zapracoval na svojom maskovaní. Veľmi sa však nesnažil, pretože ako maskovanie využil výlučne mikinu s kapucňou a zvláštne slnečné okuliare, ktoré by si na seba len tak hocikto nedal.

 


 

Oscarový herec neprišiel na Coachellu sám, pretože si so sebou zobral aj mladučkú priateľku. Momentálne už 43-ročný Leonardo randí s 20-ročnou modelkou Camilo Morrone pochádzajúcou z Argentíny, a tak jej chcel ako dôležitá mužská osobnosť v jej živote ukázať aj pravú zábavu. Samozrejme, kapucňa a slnečné okuliare hercovi nepomohli zostať v anonymite, keďže fotografi ho aj medzi približne 125-tisíc návštevníkmi ľahko identifikovali.

 

Objavil sa na časti s názvom Neon Carnival a nechýbal ani na večierku FentyxPuma, ktorý zastrešovala Rihanna. Po boku svojej krásnej priateľky mu zrejme nevadili ani otravní fotografi, čo by sa dalo pochopiť. Leonardo to pritom na festival nemal príliš ďaleko ani z vlastného domu, a tak nemusel riešiť ubytovanie.

 


 


 


Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie