Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
17. marca 2018, 11:59
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

[Diskusia] Ktorý slovenský alebo český rapový album je najlepší?

HUDBA
Uložiť Uložené

A aké sú vlastne pre rapových fanúšikov kritériá, na základe ktorých si vyberajú obľúbenú hudbu?

Keďže ako Refresher máme prakticky od vzniku veľmi blízko k hudbe a obzvlášť domácej rapovej komunite, veľmi často sa v komentároch pod súvisiacimi článkami objavujú komentáre polarizujúce fanúšikov. Tí si medzi sebou vymieňajú viac aj menej konštruktívne názory, ktoré sa však veľmi pochopiteľne odlšujú na základe preferencií. Vždy však platí, že aj keď je hudba do veľkej miery subjektívnou záležitosťou, existujú isté parametre, na základe ktorých dokážeme do istej miery zmerať kvalitu. 

Aj preto by sme vám teraz chceli dať priestor na diskusiu o tom, čo si o tejto problematike vlastne myslíte a zároveň budeme radi, keď diskutujúci dokážu okrem relevantných subjektívnych názorov prezradiť, ktorý jeden český alebo slovenský rapový projekt považujú za najzásadnejší, teda zároveň aj najlepší vôbec. A to aj s odôvodnením. 

Myslíš si, že je na tom lepšie slovenský alebo český rap? A ktorá z krajín má podľa teba na súčasnom stave už najpočúvanejšieho žánru na svete väčšiu zásluhu? V komentároch nám prezraď nielen meno svojho obľúbeného interpreta, ale aj to, čím ťa zaujal a čím si získal tvoju pozornosť. Na záver sa nám snáď podarí nájsť tých najobľúbenejších. 

Začneme my. Podľa nášho názoru doteraz nikto nedokázal prekonať album Navždy od Kontrafaktu a celé podrobné odôvodnenie nájdeš v tomto článku

Domov
Zdieľať
Diskusia