Utorok 22. 5. 2018 meniny má Júlia, Juliana

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Instagram/lovedoll_uk

V najväčšom supermarkete so sexuálnymi bábikami muži túžia po dvojníčkach ich kolegýň alebo troch prsiach

Zážitok s nimi je vraj akýsi stred medzi masturbáciou a sexom.

12. február 2018, 19:09
12. február 2018, 19:09

Zážitok s nimi je vraj akýsi stred medzi masturbáciou a sexom.

Doba pokročila, a tak realistické sexuálne bábiky nie sú niečím výnimočným. Charakterizuje ich bujné poprsie a štíhly driek a fanúšikovia si ich môžu nakúpiť prakticky ako teplé rožky. Napríklad vo Veľkej Británii vznikol najväčší supermarket, kde predávajú výlučne sexuálne bábiky.

 

Aj napriek tomu, že v obchode je bábik neúrekom, jeho majiteľ sa stretáva so zvláštnymi požiadavkami. Zamrazí ho vždy, keď do obchodu vstúpia zákazníci aj s konkrétnym obrázkom či fotkou. „Spýtajú sa, či dokážeme vyrobiť bábiku, ktorá vyzerá ako žena na obrázku. Opýtam sa, kto to je a oni, že kolegyňa alebo suseda. Z technického hľadiska by sme to mohli urobiť, ale nie je to trochu strašidelné?“ zamyslel sa Graham Tempes.

 

 

Obchod, ktorý Graham prevádzkuje, nesie jednoduchý a výstižný názov - Lovedoll. Je odpoveďou na rastúci záujem o sexuálne bábiky. Z realistických hračiek sa totiž stal hotový fenomén. Otvoriť si supermarket s nimi bol preto krok správnym smerom. V Grahamovom obchode sa bábiky ročne predávajú na stovky, pričom takáto atrapa milenky nie je lacná záležitosť. Záujemcu vyjde aj na 2-tisíc libier, čo je v prepočte 2 250 eur.

 

„Všetci potrebujeme lásku, no často sme príliš zaneprázdnení, aby sme ju získali,“ láka obchod na kúpu bábik. Podľa neho sú už také realistické a dostupné, že nie je dôvod, aby v dnešnej dobe niekto aspoň jednu nevlastnil. Záujem je podľa neho aj o mužské modely. Podľa Lovedoll sú bábiky nielen úžasne realistické, ale i krásne a dokážu splniť všetky sexuálne fantázie či emocionálne potreby. Obchod sa chváli tým, že má tisícky spokojných zákazníkov nielen v Británii, ale po celom svete. 

 

 

„Z fyzického hľadiska je sex s nimi podobný tomu skutočnému. Akurát nemáte toľko interakcie. Je to taký stred medzi masturbáciou a sexom,“ vysvetlil Graham. Podľa neho je záujem hlavne u mladých chlapcov, ale bábiky si kupujú aj starší muži, dokonca dôchodcovia, ktorí by chceli viac sexu, ale u manželiek nepochodia. Graham prezradil aj bizarné požiadavky zákazníkov. Jedni túžia po tom, aby mala bábika tri prsia, ďalší, aby bola modrá ako Avatar. 

 

Pre záujemcov o sexuálne bábiky má Graham ešte jednu dobrú radu. Aby im bábiky vydržali čo najdlhšie a aby si sami nespôsobili zdravotné komplikácie, je potrebné ich poctivo čistiť. Kto nebude dodržiavať pokyny a bábiky udržiavať, riskuje, že v otvoroch sa rozmnožia baktérie, čo by mohlo mať na nadšeného užívateľa neblahý vplyv.  

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Pavel Verner15. február 2018, 16:26

No nevím...mně to příjde dost nechutný... :D

0 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie