Streda 23. 5. 2018 meniny má Želmíra

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Začiatok februára bude patriť dvom veľkým PLACES + FACES PARTY svetového rázu, ktoré sa budú konať v Prahe a Bratislave

Po metropolách ako Tokio, Sydney, Toronto, LA či Londýn sa nezabudnuteľnej párty dočkajú aj naše dve hlavné mestá.

11. január 2017, 13:18
11. január 2017, 13:18

Po metropolách ako Tokio, Sydney, Toronto, LA či Londýn sa nezabudnuteľnej párty dočkajú aj naše dve hlavné mestá.

Už o niečo menej ako mesiac sa môžeme tešiť na ďalšie zaujímavé podujatie pre urban kultúru, ktorá sa na Slovensku a v Česku teší čoraz väčšiemu zastúpeniu. Ide konkrétne o sériu dvoch PLACES + FACES PARTY, ktoré mimochodom putujú po celom svete. Po metropolách ako Tokio, Sydney, Toronto, Londýn, Berlín, Los Angeles, Paríži a ďalších metropolách, sa tentokrát zastaví v Prahe a Bratislave. Na oboch zastávkach nebude chýbať ani momentálne najlepší český a aj slovenský DJ, no a samozrejme zakladateľ brandu P+F Ciesay-a (AUX GOD). Konkrétne za F*CK THEM to budú DALYB a NIKA MI, no tiež Nobodylisten z projektu VR/NOBODY. Tieto párty mávajú tiež neohlásených hostí na mikrofóne, ktorí často spontánne vyskočia počas setu na stôl a buď odrapujú niektorý zo svojich trackov, prípadne selektorov podporia hype-ovaním. Uvidíme kto nás prekvapí v Prahe a v Bratislave.

 

Miesta konania tohoto mejdanu budú dobre známe Neone v Prahe a klub Dunaj Dole v Bratislave. Vstup na obe akcie je od 18+. Okrem samotných parties prebehnú v oboch mestách tiež pop up obchody, v ktorých sa budú dať zakúpiť tričká od P+F. Všetky bližšie informácie sa nájdeš na facebook udalostiach, osobitne pre pražskú zastávku a bratislavskú zastávku.

 

Začiatok februára bude patriť dvom veľkým PLACES + FACES PARTY svetového rázu, ktoré sa budú konať v Prahe a BratislaveZačiatok februára bude patriť dvom veľkým PLACES + FACES PARTY svetového rázu, ktoré sa budú konať v Prahe a BratislaveZačiatok februára bude patriť dvom veľkým PLACES + FACES PARTY svetového rázu, ktoré sa budú konať v Prahe a BratislaveZačiatok februára bude patriť dvom veľkým PLACES + FACES PARTY svetového rázu, ktoré sa budú konať v Prahe a Bratislave

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie