Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Dominik Vetrák

Slovenská futbalová 17 končí na MS!

ŠPORT FUTBAL
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Mladíci pod 17 rokov v dnešnom osemfinálovom zápase podľahli Uruguaju 4:2 a končia tak na Majstrovstvách sveta.

Hoci sme im fandili a hoci hrali sympatickejšie a lepšie ako zvykne naše „staré“ áčko, v osemfinále Majstrovstiev sveta pod 17 rokov dnes naši mladíci prehrali s Uruguajom v pomere 4:2. Aj keď som mal možnosť sledovať len posledných 25 minút, highlighty ma zaboleli. Taký zbabraný prvý polčas som už dlho nevidel. Veľká škoda pre našich reprezentantov, pretože keby hrali celý zápas tak, ako poslednú štvrtinu, postup by sa vôbec nezdal nereálny. Snáď sa chalanom bude dariť aj naďalej a hlavne sme zvedaví na Vestenického, o ktorého už teraz prejavili záujem veľké európske kluby. Sedemnástka teda určite potešila a dnes (okrem celej súťaže) na nich môžeme byť hrdí aspoň za ten druhý polčas. Čo na výkony našich hovoríte vy?