Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
28. januára 2023 o 10:14
Čas čítania 1:05
Jana Chovancová

Muži posadnutí športovými autami si myslia, že majú malý penis, hovorí to štúdia

ZAUJÍMAVOSTI SEX/LIFE ŠPORT VEDA A VÝSKUM
Uložiť Uložené

Pri výskume vedci použili malé klamstvo.

Vedci z Katedry experimentálnej psychológie na University College London uskutočnili prieskum na 200 mužoch vo veku od 18 do 74 rokov. Chceli dokázať, či existuje súvis medzi mužskou záľubou v autách a malým prirodzením, píše o tom hypebae

Výskumníkov zaujímalo, ako na muža vplýva myšlienka o veľkosti svojho penisu. Výsledky boli uverejnené v štúdii s názvom Malé penisy a rýchle autá: Dôkazy o psychologickej súvislosti. Je však dôležité spomenúť, že táto štúdia ešte nebola recenzovaná, a tak jej výsledky môžu byť len orientačné.

Základom experimentu bolo malé klamstvo. Respondentov presvedčili o tom, že ich penis je menší ako priemer. O priemernej veľkosti im totiž výskumníci zámerne klamali a pri informácii o priemernej dĺžke udali čísla vyššie, ako v skutočnosti sú. Následne respondentom položili sériu otázok, ktoré sa týkali rôznych produktov a emócií, ktoré v nich vzbudzujú. Jedna z otázok znela: „Ako veľmi by ste chceli vlastniť športové auto?“

Štúdia ukázala, že muži nad 30 rokov túžili po športových autách viac, po tom, čo zistili, že majú malý penis. Auto by v tomto prípade malo fungovať ako kompenzácia za nevyhovujúcu dĺžku.

Buď ako Greta 

Nabudúce, keď ťa vyruší pri šálke kávy v centre mesta nepríjemný zvuk športového auta, ktoré sa rúti osemdesiatkou, nemaj nervy. Spomeň si na túto štúdiu a ber si príklad z Grety Thunbergovej. 

Odporúčané
Raz máš kopec energie, inokedy ťa vyčerpá aj minimálna záťaž? Na tvoj výkon vplýva táto zásadná vec, využi ju vo svoj prospech Raz máš kopec energie, inokedy ťa vyčerpá aj minimálna záťaž? Na tvoj výkon vplýva táto zásadná vec, využi ju vo svoj prospech 9. júla 2024 o 10:00

Tá podľa LadBible nedávno verejne vysmiala Andrewa Tatea, keď sa na sociálnych sieťach pochválil zbierkou áut, pričom v opise rýpal do ekologickej aktivistky a zmienil sa o množstve škôd, ktoré napáchal na planéte. 

Greta mu na to pohotovo odpovedala, že jej o tom všetkom môže napísať na adresu smalld**[email protected]. Emailová adresa naznačuje, že Greta z Andrewa cíti minimalizmus jeho penisu. 

Domov
Zdieľať
Diskusia