Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
21. novembra 2022, 12:27
Čas čítania 0:33
Jakub Paulík

VIDEO: Zúfalí fanúšikovia skončili v Katare u šejka, keď hľadali pivo. Bozkávali levíča v luxusnom paláci

ZAUJÍMAVOSTI MS 2022 V KATARE SPRÁVY ZO SVETA
Uložiť Uložené

Angličania na svoj zážitok len tak nezabudnú.

Dvojica anglických fanúšikov sa pri hľadaní piva počas majstrovstiev sveta vo futbale v Katare spoznala so synom šejka. Ten ich údajne vzal do otcovho paláca. Muži sa so svojím netradičným zážitkom pochválili reportérovi Talksportu.

Podľa ich príbehu sa túlali ulicami hlavného mesta Dauha a hľadali bar, kde by im načapovali pivo. Stretli pritom šejkovho syna, ktorý ich lákal na pivo priamo v paláci. Naskočili teda do jeho Toyoty Landcruiser a odviezli sa do luxusnej nehnuteľnosti.

Anketa:
Futbalový zápas alebo pivo u šejka?
Zápas.
Ide sa k šejkovi!
Čo tak oboje?
Zápas.
8 %
106 Hlasov
Ide sa k šejkovi!
65 %
845 Hlasov
Čo tak oboje?
26 %
342 Hlasov

Na mieste vraj videli zvieraciu ríšu pozostávajúcu z exotických vtákov, opíc či levov. Niektorí ľudia v komentároch sa zo zážitku mužov radovali, iní poukazovali na to, že zrejme požili halucinogénne drogy a všetko sa im iba zdalo. Jeden z Angličanov však Talksportu poskytol video za bránami paláca, kde sa hral s jedným z levíčat.

Domov
Zdieľať
Diskusia