Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Aktivuj si predplatné na pol roka zadarmo s ČSOB
18. decembra 2021 o 11:11
Čas čítania 0:33
Viktor Kniš

Tento muž rozbil Robertovi Ficovi auto, kým bol šéf Smeru na výsluchu

Diskutovať
4
Uložiť Uložené

Muž hodil kameň do auta, v ktorom sa vozí Robert Fico.

Robertovi Ficovi rozbili auto, kým bol na výsluchu na polícii. Páchateľa už medzičasom muži zákona dolapili a začali trestné stíhanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci a trestného činu výtržníctva, informuje TV Makríza. Muža zároveň obmedzili na slobode a umiestnili do cely predbežného zadržania. Predsedu opozičnej strany nakoniec museli odviezť z policajnej stanice iným autom. 

Šéfa Smeru prišlo podporiť na výsluch množstvo ľudí. Ešte pred svojím zadržaním tvrdil, že ani nevie, akého trestného činu sa dopustil. 

„Ste vy normálni? Ako sa správate? Aký som spáchal trestný čin?“ pýtal sa predseda Smeru Robert Fico policajtov, ktorí ho sprevádzali do auta na Tyršovom nábreží pred objektívmi kamier. Keď o tri hodiny opúšťal policajnú stanicu v centre Bratislavy, už informoval, že ho obvinili z podnecovania. 

Robertovi Ficovi hrozí v prípade uznania viny maximálne dvojročné väzenie, poľahky by preto vyviazol len s podmienečným trestom.

Odporúčané
Števo pracuje ako žeriavnik: Kabína praská, nakláňa sa bežne aj 2-3 metre. Raz to so mnou doslova vystrelilo Števo pracuje ako žeriavnik: Kabína praská, nakláňa sa bežne aj 2-3 metre. Raz to so mnou doslova vystrelilo 8. februára 2026 o 8:20
Odporúčané
Toto je rebríček najhorších slovenských jedál. Väčšina Slovákov určite nebude súhlasiť Toto je rebríček najhorších slovenských jedál. Väčšina Slovákov určite nebude súhlasiť 8. februára 2026 o 18:14
Odporúčané
Jozef a Majka svojpomocne premenili holobyt na dizajnové bývanie. Umývadlo za 1500 eur si vyrobili sami Jozef a Majka svojpomocne premenili holobyt na dizajnové bývanie. Umývadlo za 1500 eur si vyrobili sami 9. februára 2026 o 12:35
Domov
Zdieľať
Diskusia