Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
20. augusta 2021, 8:18
Čas čítania 0:32
Viktor Kniš TASR

Najprv po policajtoch hádzal tehly, potom sa zasekol v diere v streche a manželka ho ťahala za nohy. Slovák chcel uniknúť väzeniu

NEWS POLÍCIA SR
Uložiť Uložené

V diere v strope zostal zakliesnený a zo stropu mu trčali len nohy. Manželka sa ho snažila zachrániť.

Grotesknú situáciu zažili policajti z Močenka, ktorí boli vyslaní do obce Selice v okrese Šaľa. Tam mali preveriť pohyb 32-ročného muža, po ktorom bolo vyhlásené pátranie. Muž mal nastúpiť na výkon trestu odňatia slobody, namiesto toho však trávil čas schovaný doma. Keď prišli policajti k jeho rodinnému domu, muž sa dal na útek. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.


„Vyliezol na povalu, kde popreskakoval krokvy a na policajtov hádzal tehly. Dostal sa až k diere v strope. Tam zostal zakliesnený a zo stropu mu trčali len nohy. Kým k nemu pribehli policajti, jeho manželka ho ťahala za nohy dolu,“ opísali situáciu policajti z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre.

Domov
Zdieľať
Diskusia