Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. apríla 2021, 6:11
Čas čítania 0:27
Jakub Paulík

VIDEO: Námorníci natočili na oblohe UFO. Pentagón potvrdil pravosť záznamu

VIDEO: Námorníci natočili na oblohe UFO. Pentagón potvrdil pravosť záznamu
Zdroj: Getty Images/Bettmann
ZAUJÍMAVOSTI UFO
Uložiť Uložené

Záhadné video na Youtube videlo už vyše pol milióna ľudí.

Pentagón potvrdil autentickosť videa, ktoré na svojom youtubovom kanáli zverejnil dokumentarista Jerem Corbell. Zábery z roku 2019 sú natočené vojenským personálom na armádnej lodi USS Russell a zachytávajú neidentifikovateľný objekt na oblohe, ktorý sa podľa Corbella podobá na pyramídu.

Odporúčané
Jack a Rose z Titanicu neexistovali. Ktoré príbehy hrdinov sú pravdivé a čo je čistá fikcia? Jack a Rose z Titanicu neexistovali. Ktoré príbehy hrdinov sú pravdivé a čo je čistá fikcia? 15. apríla 2021, 9:30

Podľa dokumentu zaznamenaného z tejto udalosti sa vraj nad loďou nenachádzal iba jeden neznámy lietajúci objekt, ale rovno tri, uvádza Science Alert. Do vyšetrovania identity objektu je zapojená aj vládna pracovná skupina na štúdium neidentifikovateľných vzdušných javov (Unidentified Aerial Phenomena Task Force – UAPTF).

Domov
Zdieľať
Diskusia