Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
24. januára 2020, 23:06
Čas čítania 0:41
Viktor Kniš

Robili to, aj keď z toho nemali zisk. Pred pocitmi neuniká ani Kontrafakt

HUDBA KONTRAFAKT
Uložiť Uložené

Kontrafakt predstavuje ďalší videoklip k albumu Real Newz. V dohľadnej dobe sa dočkáme aj vizuálnej spolupráce Rytmusa, Ega a Anysa s Gogom.

Kontrafakt ešte stále udržiava všetky skladby z albumu Real Newz na vrchných priečkach v rebríčkoch streamovacích služieb, a stále pracuje na tom, aby sa to ešte nejaký čas nezmenilo. Dnes sme sa dočkali spontánneho vydania klipu ku tracku Pocity, o ktorý sa postaral Tibor Kuna. Atmosférické zábery pochádzajú z Chorvátska a vizuál svojou účasťou obohatila aj hosťujúca Sima.

Minimalistický klip o pár dní vystrieda nálož v podobe spolupráce s Gogom ako režisérom, ktorý s veľkým štábom spolupracoval na vizuále k veci Instagram. Zopár záberov sa dá nájsť na sociálnych sieťach. 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Štrauch (@gogomantv),

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa JUDr. Michal Straka (@egoemo),

Legendárnu trojicu z Piešťan čaká aj obrovské turné, ktorým budú cieliť najmä na veľké priestory v spádových oblastiach. Nepôjde o klasické shows založené výhradne na hudobnom vystúpení, Kontrafakt chce v spolupráci s Evency a Rolandom Wranikom posunúť hranicu, ktorú Rytmus zadefinoval nedávnym koncertom so symfonickým orchestrom. Do pozornosti ešte dávame bratislavský a pražský krst, ktoré budú v marci. 

Odporúčané
Kontrafakt: Fejkových správ je veľa, preto máme na coveri deti, tie sú najúprimnejšie (Rozhovor) Kontrafakt: Fejkových správ je veľa, preto máme na coveri deti, tie sú najúprimnejšie (Rozhovor) 1. decembra 2019, 9:55
Domov
Zdieľať
Diskusia